Sayfa 155/179 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1427 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Cantayi evde unutmuslar
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Evet kurumsallığa aykırı davranış oluyor. Ne kazancaksanız 1 günle? gönder gelsin işte layn
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. https://www.anadolusigorta.com.tr/ya...irimci-takvimi

Yine ertelenmiş Nurullah Bey size de yarın olarak görünüyor yatırımcı ilişkilerini aradım telefona bakan olmadı

3. Ben ulaşabildim. Yarın kesinmiş. Denetlemeye takılmış

Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    https://www.anadolusigorta.com.tr/ya...irimci-takvimi

Yine ertelenmiş Nurullah Bey size de yarın olarak görünüyor yatırımcı ilişkilerini aradım telefona bakan olmadı

4. Teşekkür ederim Nurullah hocam, kıymetli bir bilgi. Twitter'da da paylaşın da bari belirsizlik ortadan kalksın
    Ben ulaşabildim. Yarın kesinmiş. Denetlemeye takılmış

5. denetlemeye takılması da ne tesadüf 2 gün gecikmeyle marjin call gününe ne yapıp edip denk getirdiler...tesadüf işte...yarın ne fırıldaklar çevireceksiniz acaba...sorsan kurumsallar...kural değişmez canlı paranın döndüğü yerde gay lik kutsaldır diye boşuna dememişler...

6. Fırıldak olacaksa, ki vardır Türkiye burası niye 5 şubat desinlerki? Direk 7 şubat derlerdi

7. üstadım bilanço gelecek diye elindekini ipotek gösterip mal alanı dökmek için olabilir...çarşamba 15.30 a kadar elindeki mala karşılık teminat göstermesse haftasonu da içine kaçar diye biliyorum ben...ya tabi bu benimkisi komplo teorisi....ama bu değilse bile birşeyin peşindeler nett..yani 10 gün öncesinden 5 dendi...bekledik olmadı 6..6 yı bekledik olmadı 7....bu 4 sandalye 1 masa değilki...zaten son 10.15 seanstır son 15 dk kağıdın işlem hacminde yanardağlar patlıyor...birinde yada birilerinde bir mal var ki buna tahtacı büyük ayar oldu...endeks nerdeyse yüzde 10 geçkin pim yaptı...biz ise tersten gidiyoruz...seneye bakınca 4e katlamış lakin 4.5 aydır 50 70 arası sıkıştı kaldı...belliki bir sıkıntısı var...zaten yarında ertelenirse o bilanço artık sözün bittiği yere geliriz...kaç yıllık şirketsin borsanın gediklisisin denetime takılmak ne yaw...işte seni beni inandıracak ya,yersen...saygılar üstadım...

8. Ya yine erteledi iseler bunlar ancak bakkal dukkani olur..Spk da seyirci.resmen yatirimci ile oynuyorlar.Sozum Anadolu sigortadan cok İs Bankasina .Zira sopa gostermeyi beceremiyor...Yaziklar olsun

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 155/179 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •