Sayfa 172/179 İlkİlk ... 72122162170171172173174 ... SonSon
Arama sonucu : 1427 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Dün ve bugün yükseliş yaşadı anadolu sigorta bende tek lot yok fakat eski hissem 4 tavan yaşadım.Bugün yükseliş fake değilse yarında yükselişin devam etmesi mantıklı olandır.En kötü dün ve bugün yükseliş yaşayarak en azından dip seviyesi yükselmiş olur yarın seansı yatayda kırmızı kapatsa bile lakin ben yarın yükselişin devamını bekliyorum ytd.

2. Yeşilmı o

Yeni zirve yaparsa 3 hane rakamlara merhaba der.
    F/K 6 civarları 3 hane mantıklı olandır ytd

4. Güzel yükseldi

5. uzun vade hisse tavsiyeleriniz varmıdır acaba ansgr haric

Fitch ülke görünümü notunu durağandan pozitife çevirmiş durumda yarında XU100 yükseliş olabilir.Anadolu sigorta yarında yükseliş devam edebilir ayrıca uzmanlar XU100 500 dolar hedefi orta vade de mantıklı görüyorlar.Beğendiğim hisseler Gentaş,Bim,Türk traktör, Vesbe,Anadolu hayat küçük patron hisselerin temel ile hisse fiyatı farklı olabilir fakat yıllarca prim yapmaz eğer yaparsa 2 ayda yaparlar çekilirler kenara bu riski unutmamak gerekir küçük hisselerde ytd.

Bu gece ramazan başlıyor yarın ilk iftar müslüman alemi için önemli ilk gece ramazan ayı hayırlara vesile olsun lakin tüm dinlere saygım sonsuz.Düşüncem ölüm olduğunda cennet yada cehennem diye bir olay olduğunu düşünmüyorum.Ölünce her şey bitecektir örnek vermek gerekirse insan doğmadan öncesini bilmiyorsa öldükten sonrada aynı doğmadan önceki durum olacağını düşünüyorum sonuç olarak her şey bitecektir.Hayatta her şeyin boş olduğunu unutmamak gerekir insanlar yaşam için mücadele veriyor yalan dünyada o da ayrı konu.

Anadolu sigortada rallinin devam etmesi gerekir ve son dakikaları sever ytd.

Sayfa 172/179 İlkİlk ... 72122162170171172173174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •