Sayfa 84/179 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1431 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. İsmen tahtası fon satislari ile pert edilirken üstüne enkaz yıkılmış bu sigorta şirketini kim ayakta dimdik tutuyor ?

Mal sizin kucaginizda olunca nasılda güzel tutuyorsunuz hisseyi.

Hisse ky olsaydı canımıza okurdunuz

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. EEEEE bu şimdi türkiyedeki tek bir şirketin sigorta şirketi veya şirketlerinden yaptıgı kısmı tahsilatın tutarı.
    Sigorta şirketleri çıkıp açıklama yapmalı başlarına gelen bu felaketin ne kadarı güvence altında sigortalandı ne kadarı yapılmadı .
    Sigorta şirketleri bu enkazdan ne kadar etkilenecek açık açık konuşmalılar

Öyle piyasa iyi iken 5,80 e bas böyle felaket anında tahta tarihi zirvelerde gezsin.

Arsan Tekstil, depremden etkilenen üretim tesislerindeki hasarla ilgili sigorta şirketinden 111 milyon TL kısmi ödeme aldı

04/04/2023 06:21:30

Arsan Tekstil, depremden etkilenen üretim tesislerindeki hasarla ilgili sigorta şirketinden 111 milyon TL kısmi ödeme aldı.

Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

"06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremden etkilenen şirketimize ait üretim tesislerimize ilişkin oluşan hasarla ilgili olarak sigorta şirketi tarafından 110.957.538,95 TL kısmi ödeme gelmiştir.

Kar kaybı ve diğer hasar ekspertiz dosyalarıyla ilgili sigorta eksperinden ve ilgili sigorta şirketinden aldığımız sözlü bilgiye göre çalışmaların devam ettiği tarafımıza bildirilmiştir."

3. Bugünde %4 artmış hangi babayiğit alma cesareti gösterebiliyor sasiriyorum

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben size soylemistim herkes satarken alicaksin diye depremden sonra hic kaybettirmedi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. İlk iki aylık prim üretimi 5.784.623.897 TL deprem etkisi ile sigortaya talep arttı bu arada poliçe fiyatları da deyim yerinde ise uçtu

Tahminim yılı 35 milyar civarı bir üretim ile kapatabilir artan faiz bu derece büyük portföyde mali karda bir nebze olsun yüz güldürebilir

Yabancılar tekrar alıma geçti zararlı branş trafik %20-25 arası oto oto dışı dağılımı %50 lerde kısacası portföy dağılımı borsada olan olmayan şirketlere kıyasla dengeli

Marka bilinirliği yüksek umutsuz olmaya gerek yok

Bu üretim meblağı ve piyasa değeri göz önüne alındığında hele özsermayesine bakıldığında pahalı diyemez kimse takaslara bakarsanız kağıt toplu eğer iş grubu istese kağıdı uçurur ama her zaman olduğu gibi istikrarlı arttırıyorlar

6. Bu arada anadolu sigorta acenteseyim belirteyim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Hisseyi 6 TL bastıklarında aynı takas vardı mal topluydu ?
    Bana üretecegi prim lazım değil depremden dolayı ne kadar zarar gördü veya görecek bunu tüm sigorta şirketlerinin açıklaması lazım

Alıntı Originally Posted by gberksoy Yazıyı Oku
    İlk iki aylık prim üretimi 5.784.623.897 TL deprem etkisi ile sigortaya talep arttı bu arada poliçe fiyatları da deyim yerinde ise uçtu

Tahminim yılı 35 milyar civarı bir üretim ile kapatabilir artan faiz bu derece büyük portföyde mali karda bir nebze olsun yüz güldürebilir

Yabancılar tekrar alıma geçti zararlı branş trafik %20-25 arası oto oto dışı dağılımı %50 lerde kısacası portföy dağılımı borsada olan olmayan şirketlere kıyasla dengeli

Marka bilinirliği yüksek umutsuz olmaya gerek yok

Bu üretim meblağı ve piyasa değeri göz önüne alındığında hele özsermayesine bakıldığında pahalı diyemez kimse takaslara bakarsanız kağıt toplu eğer iş grubu istese kağıdı uçurur ama her zaman olduğu gibi istikrarlı arttırıyorlar

8. Akgrt 250 milyon dolar civarı ödeme yapacağını belirtmişti.. Diğer şirketler suskun kaldı

Sayfa 84/179 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •