Sayfa 160/178 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Gecen yil 42 bin tlye kestigim musterinin aile saglik sigortasini aralikta yeniledim 163bin tl sanirim bu ornek yeterli olur
    Normalde foruma yarın akşam yazmam lazım fakat şimdi yazıyorum en azından forumdan kaçmadın buda bir gelişme tabi esas sınavın yarın zaten foruma yeni yazmaya başlamıştın her şeyi bildiğini zanneden fakat hiçbir şey bilemeyen adam neyse gene de sana bol şanslar dilerim yatırımcı olman önemli.Çok gördü bu gözler forumdan kaçanları o yüzden yazdım.

Hadi git ağlayan çoçuklar gibi moderatöre şikayet et beni bir daha atsınlar beni forumdan.

Neyse ayıptır söylemesi ben maliyetimi sıfırladım zaten gene de ciddi malım var yarın psikolojime bağlı sonuçta 4 tavan yaşadım anadolu sigortada sevdiğim hisse o da ayrı konu ytd.

4. Ne kadar istesen de agzimi bozmayacagim,kalibremiz farkli,1.ceyrek bilancosundan sonra burda ol
    Yarin bana ozelden yaz hissenden memnun degilsen elindeki tum lotlari yaz pasife cizeyim sen de kurtul ben de
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

F/k 5.92 12 aylık bilancoya göre...
    Diğer sigorta şirketlerinin f/k lari çok daha yüksek..
    Endişe edilecek bı durum yok..
    Ayrıca bu düşük kar 2024 için avantaj..
    2024/3 aylık 3 3.5 milyar gelebilir..
    Bu da kağıdi patlatır..
    Kağıtta herkes karda zaten..neden korkuluyor ki..2023 bitti artık 2024 önemli..
    70 li fiyatları 2024 te gelebilecek en az 10 milyar ve üstü kar için bedava kalır...
    Enflasyon muhasebesi uygulamayacak ve faizler hep yüksek kalacak..
    Enseyi karartmayin maliniza sahip çikin ..
    Bilancoyu beğenmedim 2024 ten de umutlu değilim diyen satabilir...

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Ne kadar istesen de agzimi bozmayacagim,kalibremiz farkli,1.ceyrek bilancosundan sonra burda ol
    Yarin bana ozelden yaz hissenden memnun degilsen elindeki tum lotlari yaz pasife cizeyim sen de kurtul ben de
    Tabana kitlendi hadi kaldır gücünü görelim.��

7. O kadar da degil taban kapamayacak gunsonu gorusuruz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Selamlar ,
    insanların kaybından keyif almak doğru ve hoş bir davranış değil .Ben hayatta karmaya inanırım bugün takındınız tavır yarın misli ile sizi bulur, sizin için hayırlısı olsun,
    Saygılarımla

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Tabana kitlendi hadi kaldır gücünü görelim.��

Sayfa 160/178 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •