Sayfa 54/178 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Düzenleyici alım satıma nasıl karışabilir ki?

İstediği fiyattan alır istediği fiyattan satar. Bu düşünce tüm yatırımcılar için geçerlidir.
    öyle değil işte o işler sen gel şahıs olarak bu işi yap spk kacırmaz anında yapıstırır cezayı...

geliştirilmiş güzel örnekleri sec de bulabilirsiniz neyi kim nasıl satabilir alabilir.... tabi orası abd

burası ali babanın çiftliği... neyse elde burası var burada devam yapacak bişi yok...

2.  Alıntı Originally Posted by blackmagic Yazıyı Oku
    öyle değil işte o işler sen gel şahıs olarak bu işi yap spk kacırmaz anında yapıstırır cezayı...

geliştirilmiş güzel örnekleri sec de bulabilirsiniz neyi kim nasıl satabilir alabilir.... tabi orası abd

burası ali babanın çiftliği... neyse elde burası var burada devam yapacak bişi yok...
    Tam anlayamadım ama ... kişisel olarak aynı gün ya da bir önceki gün alıp ertesi gün zararına satabiliyorum. Bunda bir sakınca var mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Tam anlayamadım ama ... kişisel olarak aynı gün ya da bir önceki gün alıp ertesi gün zararına satabiliyorum. Bunda bir sakınca var mı?
    sizin büyüklüklerinz için sakınca yok... anlatmak istediğimi biraz anlamak için cem okullu nun alım satımlarda neden ceza yediğine bakabilirsiniz... sorarsan oda dümdüz alıyor dümdüz veriyor...

4.  Alıntı Originally Posted by blackmagic Yazıyı Oku
    sizin büyüklüklerinz için sakınca yok... anlatmak istediğimi biraz anlamak için cem okullu nun alım satımlarda neden ceza yediğine bakabilirsiniz... sorarsan oda dümdüz alıyor dümdüz veriyor...
    Linkteki işlemi diyorsunuz galiba...

Sonuç olarak spk kacırmamış yapıştırmış cezayı...

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Linkteki işlemi diyorsunuz galiba...

Sonuç olarak spk kacırmamış yapıştırmış cezayı...
    heh adam bi çeşitini burda fonla yapıyor... ama ne arayan var ne soran kademesi 2000 3000 olan tahtada laaap diye 400 bin lotu kademeye yazıyor(gidip gitmemesi hiç önemli değil) niyet kötü...ezdikce eziyor tahtayı bunun iyi niyeti nerede ona ceza veriyorsan buna nerede ceza ? diyorumda ülkede ne doğru da bu doğru olsun diyip konuyu kapıyalım )

6.  Alıntı Originally Posted by blackmagic Yazıyı Oku
    heh adam bi çeşitini burda fonla yapıyor... ama ne arayan var ne soran kademesi 2000 3000 olan tahtada laaap diye 400 bin lotu kademeye yazıyor(gidip gitmemesi hiç önemli değil) niyet kötü...ezdikce eziyor tahtayı bunun iyi niyeti nerede ona ceza veriyorsan buna nerede ceza ? diyorumda ülkede ne doğru da bu doğru olsun diyip konuyu kapıyalım )
    400 bin lotu kademeye emeklilik fonu mu yazıyor?

Biri gelir alır konu biter aslında... bu tür şirketlerde 3-5 milyon lot hisse biriktirmek baya uzun zaman alabilir. Benim bildiğim 25 milyon X 2 kadar lot pek dolaşımda bile değil. Kalanda sözde dolaşımda...

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    400 bin lotu kademeye emeklilik fonu mu yazıyor?

Biri gelir alır konu biter aslında... bu tür şirketlerde 3-5 milyon lot hisse biriktirmek baya uzun zaman alabilir. Benim bildiğim 25 milyon X 2 kadar lot pek dolaşımda bile değil. Kalanda sözde dolaşımda...
    sen aldıkca o 400 400 yazar

8. Kademeli alıma devam buralarda tutunamazsa 5.45 kadar yolu var oradan da alım yaparım..
    Maliyet 6.3.. 8 leri görmeden satmam..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/178 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •