Sayfa 40/178 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Alırsın da aldığına pişman ederler...biz zaten k.y. yız arada kaynamayalım..
    Kim pişman eder?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kim pişman eder?
    Taktanın sahibi...

3.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Taktanın sahibi...
    Taktanın sahibi yatırımcılardır. Yatırımcılar pişman olmaz. Anlık alım satım yapmaya çalışanlar pişman olur.

4. Tebrikler, Bugünkü hareketinle orta vadeli olumlu beklentimi perçinledin. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Arkadaşlar iyi geceler.Şirketi bilenlere birşey sormak istiyorum .Bu hisse neden bu kadar ucuz kalmış?Kaza oranları yüzde 50 düşmüş nisan ayında ama hissede tık yok.

6.  Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi geceler.Şirketi bilenlere birşey sormak istiyorum .Bu hisse neden bu kadar ucuz kalmış?Kaza oranları yüzde 50 düşmüş nisan ayında ama hissede tık yok.
    Mal ortada...ama inatçı bir takta yapıcısı var.
    ben çıktım bundan... buralarda beklerse kısa vade geri gelirim hayırlısıyla...
    Asla YTD

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Taktanın sahibi yatırımcılardır. Yatırımcılar pişman olmaz. Anlık alım satım yapmaya çalışanlar pişman olur.
     Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi geceler.Şirketi bilenlere birşey sormak istiyorum .Bu hisse neden bu kadar ucuz kalmış?Kaza oranları yüzde 50 düşmüş nisan ayında ama hissede tık yok.
    Sn. hasboy,

Tüm mal varlığınızla her yatırımcı en az bir yıl vadeli olarak yatırım yapar ise belki de ucuz kalmaz. Ancak alıp 3 gün tutup satarsanız pek bir anlamlı olmaz. Umarım anlatabilmişimdir.

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Mal ortada...ama inatçı bir takta yapıcısı var.
    ben çıktım bundan... buralarda beklerse kısa vade geri gelirim hayırlısıyla...
    Asla YTD
    Anlık alım satım yapmak için pek uygun değil. Daha geniş bir ifade olarak bir yıldan kısa vadeli yatırım için sermaye piyasaları pek uygun bir yer değil.

8. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayımlanan trafik sigortası ile ilgili genelgede burada dursun. 2020 yılının son 7 ayındaki trafik sigortası primlerini olumsuz etkileyebilir.

Sayfa 40/178 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •