Sayfa 163/178 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Sağlık olsun. Muhasebesi kazığı yedik diyelim.

SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İlk defa tabanı bozmayan anadolu sigorta diğer hisselerde de tabanlar yaşadım fakat taban bozulurdu çok tuhaf durum.Zarar açıklasa tamam 2 gün yada 3 gün taban olur derim fakat bundan böyle bir durum yok beklenti altı kar açıklamış o kadar.

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    İlk defa tabanı bozmayan anadolu sigorta diğer hisselerde de tabanlar yaşadım fakat taban bozulurdu çok tuhaf durum.Zarar açıklasa tamam 2 gün yada 3 gün taban olur derim fakat bundan böyle bir durum yok beklenti altı kar açıklamış o kadar.
    ilk defa ortak paydada buluştuk ben de bu duruma inanmakta zorluk çekiyorum ve tum gun tabandan asla kalın lot alınmadı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    ilk defa ortak paydada buluştuk ben de bu duruma inanmakta zorluk çekiyorum ve tum gun tabandan asla kalın lot alınmadı
    Teşekkürler hepimize geçmiş olsun.Anadolu sigortanın tavan borcu var derdim fakat imkansız piyasa beklenti altı son çeyrek karını baskı unsuru olarak kullanma ihtimali çok yüksek önümüzdeki ayda sancılı süreç beklediğini düşünüyorum.
    Taze haber Oyak yatırım Anadolu Sigorta hedef fiyatını 98,66 TL den 101,48 TL ye yükseltti,tavsiyesini endeks üstü getiriden endekse paralel getiriye indirdi.Kaynak İş cep.

Yarın biraz daha düşürüp yukarı çeker sonra..ama kağıt hastalikli 2024 için biraz tutulur ama o kadar..
    Bu iş Bankası istirakleriyle beraber Halk düşmanı bı kuruluş..
    Apayrı bı cumhuriyet..
    Yanlız kendilerini ve çalışanlarını dusunurler..
    Çift emekli maaşı alırlar ( kendi emekli fonları var)
    Ahalinin parasına göz dikmişler ..
    Doğru dürüst bişey uretmezler..
    Teknolojiye yatırım yapmazlar..
    Bugün yaptıklarını düzgün halkının yanında olan bı banka yaparmi..
    Burası borsa deyip geçmeyin..
    Utanmadan 1.5 milyon lot almışlar ve tavanı kaldirmamislar..
    F/k sı 5.3 olan 6.4 milyar kar açıklamış bı kağıt endeks 9000 iken bütün gün taban olurmu...
    Bunlara birileri derslerini verecek...
    Boşuna hazineye aktarilsin denmedi..
    Bizim içimizden çıkma bı teşkilat gibi değiller, düşman gibiler

6. Ata mız bunun icin mi kurdu bu bankayi.Speklerin at kosturdugu yer.1 1.5 ayda sabirla bekleyip kazandigini 24 saatte geri ver..olmaz olsun sizin kagidiniz...(Beyler aslinda enflasyon muhasebesi ve secimler sonrasi durum nedeni ile bircok kagitta bu yasanabilir dikkat) Bende seans oncesi tabana satis yazip verenlerdenim...yaziklar olsun.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Yarın biraz daha düşürüp yukarı çeker sonra..ama kağıt hastalikli 2024 için biraz tutulur ama o kadar..
    Bu iş Bankası istirakleriyle beraber Halk düşmanı bı kuruluş..
    Apayrı bı cumhuriyet..
    Yanlız kendilerini ve çalışanlarını dusunurler..
    Çift emekli maaşı alırlar ( kendi emekli fonları var)
    Ahalinin parasına göz dikmişler ..
    Doğru dürüst bişey uretmezler..
    Teknolojiye yatırım yapmazlar..
    Bugün yaptıklarını düzgün halkının yanında olan bı banka yaparmi..
    Burası borsa deyip geçmeyin..
    Utanmadan 1.5 milyon lot almışlar ve tavanı kaldirmamislar..
    F/k sı 5.3 olan 6.4 milyar kar açıklamış bı kağıt endeks 9000 iken bütün gün taban olurmu...
    Bunlara birileri derslerini verecek...
    Boşuna hazineye aktarilsin denmedi..
    Bizim içimizden çıkma bı teşkilat gibi değiller, düşman gibiler
    Yıllar önce 10 yıldan fazla Hektaş hep düşük çarpanlarla fiyatlanırdı piyasada sonra bir kalktı yıllar içinde Sasa yı yakaladı geçti bir dönem Aselsan efsaneydi hep değişir.Fakat gün gelir İş grubu hisseleri de Hektaş yada Sasa gibi olabilir fakat kaç yılda olur bilinmez o yüzden borsada profesyoneller boşuna uzun vade demiyorlar borsada esas parayı hissede 3 yıl yada 5 yıl bekleyenler kazanır yada 10 yıl her neyse İş grubu böyle gün gelir devran döner fakat biz hissede olur muyuz o ayrı konu.
    İş grubu çalışanları da fakirleşiyor bizim mahallede en düşük ev kirası 30000 TL aidat,elektrik,su yok çıplak kira fiyatı.

Hocam haklisinda beklemek parayla burda)

Sayfa 163/178 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •