Sayfa 144/179 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1431 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm Şubat'ın ilk haftası açıklanacakmış bilançomuz hepimize bol kazançlar getirir umarım

2. Tsk.ler bilgi icin.Muhtemelen subat ilkbhaftasinin son gunu son dk.dir.gun vermediklerine gore...Koskoca Anadolu Sigorta bir gun yazamiyor.
    Neden acaba?
     Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri ile görüştüm Şubat'ın ilk haftası açıklanacakmış bilançomuz hepimize bol kazançlar getirir umarım
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Enflasyon muhasebesine tabi şirketleri için çok yoğun bir teknik çalışma içinde olduklarını belirtti Barış Bey bu yüzden de çok nazikçe özür diledi Anadolu sigorta enflasyon muhasebesi uygulamayacak fakat buna karşın enflasyon muhasebesi uygulanacak grup şirketleri için yoğun bir çalışma . Akşamanın sebebi buymuş fakat ilk hafta kesin bilançomuz geliyor

Taze haber Ünlü&Co Anadolu sigorta için hedef fiyatını 79 TL den 107 TL ye yükseltti tavsiyesini al olarak korudu şuana kadar en yüksek hedef kurumlar içinde daha önce Oyak yatırım 96 TL hedef fiyatla al demişti.Kaynak İş Cep.
    Tahminim son çeyrek açıklanmasıyla temettü yada bedelsiz kararı olabilir.ytd.

İşler yolunda Anadolu sigortada tabi insan yükseliş yaşamasını istiyor o ayrı konu her ne kadar yüksek enflasyonda olsa maliyeti düşük olanlar için sıkıntı yok ytd.

6. Katılıyorum gecen yıl kayıtlı sermaye tavani yükseltilmisti bedelsiz ihtimali yüksek bencede.
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Taze haber Ünlü&Co Anadolu sigorta için hedef fiyatını 79 TL den 107 TL ye yükseltti tavsiyesini al olarak korudu şuana kadar en yüksek hedef kurumlar içinde daha önce Oyak yatırım 96 TL hedef fiyatla al demişti.Kaynak İş Cep.
    Tahminim son çeyrek açıklanmasıyla temettü yada bedelsiz kararı olabilir.ytd.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kesinlikle en kötü 2.5 milyar bence altı gerçekten şaşırırım.
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Raporu incelemedim. 2023 4Ç.'de kar tahmini 1 milyardan 1.3 milyara yükselmiş. 2024 kar hedefi 7.2 den 11.1 'e yükselmiş. 2024 kar tahminlerini çok yükseltmişler ancak 2023 4. çeyrek için hala düşük geldi bana. Bana sorarsanız en kötü 3.5 milyar bekliyorum.
    İncelemek isteyenler için: https://hedeffiyat.com.tr/rapor/unlu...ji-raporu-1139

8. Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Maalesef, yanıtladıklarında buraya yazacağım

Sayfa 144/179 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •