Sayfa 161/178 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Selamlar Umut hocam ,
    Affınıza sığınarak ve haddim olmayarak bence biz sadece hissiemize yoğunlaşalım kar da bizim zarar da bizim , ekstra cevap verme çabasına girip enerjimizi yanlış tarafa yönlendirmeyelim derim tekrardan affınıza sığınarak 😊🙏

Saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Ne kadar istesen de agzimi bozmayacagim,kalibremiz farkli,1.ceyrek bilancosundan sonra burda ol
    Yarin bana ozelden yaz hissenden memnun degilsen elindeki tum lotlari yaz pasife cizeyim sen de kurtul ben de

2.  Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Selamlar ,
    insanların kaybından keyif almak doğru ve hoş bir davranış değil .Ben hayatta karmaya inanırım bugün takındınız tavır yarın misli ile sizi bulur, sizin için hayırlısı olsun,
    Saygılarımla
    Bosver Kerem kardeşim kayıp kagıt uzerinde ugraşma
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Selamlar Umut hocam ,
    Affınıza sığınarak ve haddim olmayarak bence biz sadece hissiemize yoğunlaşalım kar da bizim zarar da bizim , ekstra cevap verme çabasına girip enerjimizi yanlış tarafa yönlendirmeyelim derim tekrardan affınıza sığınarak ����

Saygılarımla,
    Şu foruma Yunus Şahin ismini sen yazdın foruma zaten 2, yazın git kurtarsın seni Yunus Şahin,��

4. Karanlık ve kötü bir kalbiniz var umarım Tanrı kalbinize göre verir Ben kaybımı bir şekilde kurtarırım bakalım siz bu sat kötülüğünüzden kendinizi nasıl kurtaracaksınız

Bizim için ne diliyorsanız Tanrı size 10 mislini versin

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Şu foruma Yunus Şahin ismini sen yazdın foruma zaten 2, yazın git kurtarsın seni Yunus Şahin,��

5. Borsavizyona söylüyorsun kötü enerjini harcama diye, sonra sen harcıyon

Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Karanlık ve kötü bir kalbiniz var umarım Tanrı kalbinize göre verir Ben kaybımı bir şekilde kurtarırım bakalım siz bu sat kötülüğünüzden kendinizi nasıl kurtaracaksınız

Bizim için ne diliyorsanız Tanrı size 10 mislini versin

6. iyi fon yoneticisi yok hazır mal gelmiş bedava çiz su 3 milyonu ama nerde,şu bilancoyla dunyanın hiç bir yerinde yuzde 10 yemez bu hisse
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. Çok haklısınız Nurullah hocam bir an şeytana uydum 😊😊 tekrar enerjimizi hissemize yoğunlaştıralım uyanığınız için teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Borsavizyona söylüyorsun kötü enerjini harcama diye, sonra sen harcıyon

8. Nurullah hocam bu bilanço ile birlikte temettü şansımız sıfırlandı diyebilir miyiz yoksa bir ihtimal var mı
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Borsavizyona söylüyorsun kötü enerjini harcama diye, sonra sen harcıyon

Sayfa 161/178 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •