Sayfa 162/178 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Sermaye yeterlilik oranı nasıl hesaplanır bilmiyorum. %130 oranını geçebilmek için rasyo hesaplaması bulamadım hiçbir yerde. Belki ayrılan karşılıkla oran %130 olabiliyordur da hiç hiç bilmiyorum. Yatırımcı ilişkilerini aramak istiyorumda şuan deli gibi küfür yiyordur

Alıntı Originally Posted by Keremaras Yazıyı Oku
    Nurullah hocam bu bilanço ile birlikte temettü şansımız sıfırlandı diyebilir miyiz yoksa bir ihtimal var mı

2. 😊😊 Allah yardımcıları olsun yatırımcı ilişkilerini zor bir süreç bekliyor.

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Sermaye yeterlilik oranı nasıl hesaplanır bilmiyorum. %130 oranını geçebilmek için rasyo hesaplaması bulamadım hiçbir yerde. Belki ayrılan karşılıkla oran %130 olabiliyordur da hiç hiç bilmiyorum. Yatırımcı ilişkilerini aramak istiyorumda şuan deli gibi küfür yiyordur

3. Bu arkadasın yazdigina geldik galiba.Bilanco gununu uzata uzata servis yaptilar...Bilancoyu biliyorlardi cünkü..Ne diyelim burasi borsa kim kimi yakalarsa...sunu biliyorumki davul ve zurnayla gelen bilancodan hayir gelmez.Ama okadar algi yaratildiki yada yarattikki hepimiz cuvalladik..Simdi Turkiye sigorta yatirimcisida huzursuz..yani sigortalar bir sure yanik...
     Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    üstadım bilanço gelecek diye elindekini ipotek gösterip mal alanı dökmek için olabilir...çarşamba 15.30 a kadar elindeki mala karşılık teminat göstermesse haftasonu da içine kaçar diye biliyorum ben...ya tabi bu benimkisi komplo teorisi....ama bu değilse bile birşeyin peşindeler nett..yani 10 gün öncesinden 5 dendi...bekledik olmadı 6..6 yı bekledik olmadı 7....bu 4 sandalye 1 masa değilki...zaten son 10.15 seanstır son 15 dk kağıdın işlem hacminde yanardağlar patlıyor...birinde yada birilerinde bir mal var ki buna tahtacı büyük ayar oldu...endeks nerdeyse yüzde 10 geçkin pim yaptı...biz ise tersten gidiyoruz...seneye bakınca 4e katlamış lakin 4.5 aydır 50 70 arası sıkıştı kaldı...belliki bir sıkıntısı var...zaten yarında ertelenirse o bilanço artık sözün bittiği yere geliriz...kaç yıllık şirketsin borsanın gediklisisin denetime takılmak ne yaw...işte seni beni inandıracak ya,yersen...saygılar üstadım...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Valla haklılık payı var, bilanço 2 kere ertelenmesi ve gelen bilançonun berbat olması şans olamaz diye düşünüyorum. Diğer taraftan, 2 gün bekletilen sürede hisse yükseldi. Yani o 2 gün için birilerine bir zaman tanısa, hisse o 2 gün düşerdi bence

5. Yani tarih bildirilip ertelenmesi enteresan ve bu konuda kap ta bir aciklama yapilmamasida enteresan,spk ninda hoop ne oluyor dememeside ilginc.Dedim ya burasi borsa ve kim kimi yakalarsa maalesef...

6. Tabandan colendi cikiyor malini alicaklar mi bakalim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7. etkilediğim biri varsa ozur dilerim ben taban olmasını hem de bu saate kadar kitli kalmasını asla beklemiyordum ama burası bist kim kime korsa
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Hep beraber 50 olacak diyelim belki kaldirirlar tahtayi

Sayfa 162/178 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •