Sayfa 164/178 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Tabandan bugun biraz daha aldim yarinki duruma gore yuzde 30 luk agesa bozumu bozucam kaba hesapla 40 bin lot eder ben bu bilancoya mal vermem benim borsa bilgim bunu gerektirir.Yalniz viob ve robotlar cikali bizim borsa bilgimizde cop oldu yarin bank off gelecektir tahtaya belki de tabani ondan kaldirmadilar.68.30 ve 69.15 ustu kapanis herseyi olmamisa cevirir bakalim ne yapacaklar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Hocam haklisinda beklemek parayla burda)
    Hocam 3 seçenek hisseye inanan tek hisse yapar 2,seçenek hisseye güvenmeyen portföy yapar 3,seçenek XU100 güvenmeyen tefas ta yurt dışı fonları var yurt dışı fonuna yatırır parayı aynı zamanda dolar TL artışından da kazanır.çok moral bozacak durum yok şuan için anadolu sigorta olduğu yerde duruyor yarında belki satış devam edebilir fakat pahalı hisse değil ytd.

2,5 yıldır tutuyorum. maliyet 6 küsür. en fazla bundan kazandım. % 970 gibi bir rakam.

bilanço kötü değil. satmayı da düşünmüyorum.

büyük ihtimalle çok iyi bilanço bekleyen kredilileri malda yakaladılar. onları ayıklayınca toparlanır.

Hocam ne pahalısı hisse nerdeyse bedava..
    Gelecek bilancolarda goreceksiniz diğer sigorta şirketlerinin fk sı nasıl olacak..
    Sorun iş yatirimdaki çalışan s.erefsiz insanlar...
    Üstüne basa basa söylüyorum hem ş.efsizler hemde ahlak yoksunular..
    Bugün son 2 dakika da 700 bin lot aldı iş yatırım..
    Uzak duracagiz iş bankasının kagitlarindan başka çaresi yok...

5.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    2,5 yıldır tutuyorum. maliyet 6 küsür. en fazla bundan kazandım. % 970 gibi bir rakam.

bilanço kötü değil. satmayı da düşünmüyorum.

büyük ihtimalle çok iyi bilanço bekleyen kredilileri malda yakaladılar. onları ayıklayınca toparlanır.
    Tebrik ederim oyle marjin uzerinde oturmak zordur buyuk basari.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. Aksigorta beklenenin 2 katı kar getirdi. Demekki bu karşılık olayı sigortalara özel durum değilmiş

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Tebrik ederim oyle marjin uzerinde oturmak zordur buyuk basari.
    teşekkür ederim. zor ama bir zaman sonra sanki şirket kendinize aitmiş gibi hissediyorsunuz.

çok ufak bir kısmı satıp geçen sene erdemir aldım. ama nasıl bir pişmanlık

bu arada ak sigorta bilançosu da fena değil. sigortacılık bes falan türkiyede henüz gereken ilgiyi görmüyor. orta vadede bu sektörün güzel potansiyeli var.

8. hsbc bank of ve garanti içinden geçti kagıdın
    @borsavizyon

Sayfa 164/178 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •