Sayfa 168/178 İlkİlk ... 68118158166167168169170 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Bugun piyasa boyle olmasa kesinlikle 68 ustu kapayacakti ben bugun ışıgı gordum sabrin sonu selamet
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Ne ülke hergün yeni bir üzücü haber.Maden deki heyelan olayi.Yetkililer uyarmis,TBMM soru onergesi verilmis .Netice yine husran.Bugun son saatlerdeki düsüs sebebi bu olabilir mi?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Aynen oyle konut ve saglik sigortasi agirlikliyiz,ayni zamanda doviz birikimli para iadeli hayat sigortasi yapiyorum,Viennalife acentesiyim
    bol kazançlar hocam.

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Kesinlikle okunmayı gerekiyor. Belki bu bilgiler pozisyonunuzu değiştirmenize veya pozisyonunuzu korumanıza sebep olabilir

https://twitter.com/oguzbikmaz/statu...42433614242280

1-2 üst sayfada paylaştığım şeylere benzer şeylerden bahsetmiş şirket. panik yapmaya gerek yok. büyük ihtimalle seçimden sonra gelecek kur artışı vs sizi çok ürkütmesin. şirketler artık dersini aldı bu konuda. sektör fiyatlara hemen artışı yapar, affı yok bu konuda artık. anadolu sigortanın sağlık branşında büyüme hedefinin olduğunu net olarak biliyorum. allianz gibi bir devden pay çalabilirlerse çok farklı bir hikayeye döner bu branştaki mevzu.

4. Dünki Türkiye sigortanın prim artışı çok efsaneydi. Genelde aralık ayından sonra, ocak ayında bir düşüş olurdu ama bu ocak ayı, aralığın çok üstünde geldi.

5. Aman Nurullah Hocam biz hiç heveslenmeyelim heyecanlanmayalım sonu husran oluyor😊😊 şirketimiz yatırımcı sunumunda prim artışında zirveyi hedeflemediklerini seçici olduklarını söyledi o yüzden bir Türkiye sigorta kadar arttıramayacağız muhtemelen

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Dünki Türkiye sigortanın prim artışı çok efsaneydi. Genelde aralık ayından sonra, ocak ayında bir düşüş olurdu ama bu ocak ayı, aralığın çok üstünde geldi.

6. harika bir prim uretimi tahtadaki maymunları izlememek adına ekrandan ansgr yı attım hata yapmak istemiyorum.Agesamın maşallahı var zaten.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    harika bir prim uretimi tahtadaki maymunları izlememek adına ekrandan ansgr yı attım hata yapmak istemiyorum.Agesamın maşallahı var zaten.
    Ralli olunca yapacak bir şey yok uyuyor Anadolu sigorta

Son dakikaları sever Anadolu sigorta ytd

Sayfa 168/178 İlkİlk ... 68118158166167168169170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •