Sayfa 191/623 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by NecoMeco Yazıyı Oku
    MAN KAFA İHLAS
    Vay a...na ko...mun hissesi bizi ne hale getirdin, leyla olduk, mecnun olduk şimdi de abbas ama sende ne tık var ne insaf... Herhalde bu yükseliş (olursa) ihlasın son şansı olacak bi daha gerilerse artık kepenk kapatıp karanlık tarihin, kara kaplı kitabının sabıkalı bir müsveddesi olarak silinip gidecek tıpkı raks gibi, adam inatla su arıtması, temizlik robotu kakalamaya çalışıyor, ulan be pe...venk korsan şarj aleti bile satsan şimdiye milyar $'lık şirket olurdun, teknolojiye nereye iheva tersine Allah kurtarsın tüm kader mahkumlarına dostlara bol sabırlar, Güzel çalışma için teşekkürler.
    Eyvallah, sabrımız ÇOK ve de sonunda kazancımız BOL olsun Sn. NecoMeco,
    Tekkeyi bekleyenler olarak çorbayı içeceğimiz inancıyla sabırla bekliyoruz...

Alıntı Originally Posted by Suat4276 Yazıyı Oku

Sayın RızkOfRisk bu hissede yıllarca teknik analiz yapıyorsunuz. Bu hissede sizi bu kadar beklentiye iten sebep nedir. Temel olarak beklenti desteklemesi gerekmiyor mu. neden bu kadar teknik analiz ve beklenti sebebini öğrenebilirmiyim acaba. şimdiden teşekkürler.
    Sorunuza tek cümle ile cevap verseydim eğer, sadece TEKNİĞİNDE SUNDUĞU ZENGİNLİK derdim, Sn. Suat4276...
    Sonra buna DAHA ÇOK KAZANMA HIRSI 'nı (malesef...!) eklerdim. Malesef diyorum çünkü bu hırs iyi değil, onu yeri gelmişken söylemiş olayım.
    Lakin uzun yazmayı severim, biraz daha açayım bu 2 nedeni;

TEKNİĞİNDEKİ ZENGİNLİK;
    Evet itiraf etmeliyim ki özellikle teknik analize ilgi duyan biri olarak ev aletlerinin tekniğini çok beğeniyorum. VE hatta daha da ileri gideyim; ev aletleri grafiği sadece grupta değil bence borsa genelinde en güzel görünüme sahip. Hangi periyotlarla (günlük, haftalık, aylık, yıllık) bakılırsa bakılsın, hangi grafik şekli (çizgi, normal mum barlar, heikin ashi) olursa olsun, hangi grafik türü (lineer, üssel) ile incelenirse incelensin, hangi teknik indikatör ile izlenirse izlensin; etkileyici, bozulmamış, GERİYE DÖNÜK UYUMLU, birbiriyle ahenk içerisinde çok şifre var. VE grafikteki bu ahengi bozmamak için muazzam bir gayret var...! Tesadüf olamayacak kadar GÜZEL BİR GRAFİK...! Ama bu grupta olmak için bu da tek başına yeterli değil, bir diğer etkenden devam edelim...

ÖDENMİŞ SERMAYEYİ BİR GÜN AMA MUTLAKA BİR GÜN KAYITLI SERMAYEYE ÇEKECEK;
    Ödenmiş sermayesi 191 Milyon TL. Kayıtlı sermaye tavanı 750 Milyon TL. 8 yıldır ek kaynak yaratmıyor, öncesinde hep 2-3 yılda bir sermaye artırımı yoluyla ek kaynak sağlamış hep.
    Grubu yönetenlerin nakit yaratma kapasitesi geçmişte ne ise bugün ve gelecekte aynı. Çünkü geçmişte de bugün de aynı zihniyet tarafından yönetiliyor.
    Peki nedir nakit yaratma kapasitesi bunların? Tek cümle ile YATIRIMCININ CEBİ...!
    Bedelli sermaye artırarak grubun çarkını döndürmeye çalışan bir zihniyet halen grubun tüm yönetim kurullarında aynı strateji ile kararlar alıyor ve uyguluyor. En son örneği IHLGM operasyonu...! Bence IHLGM Operasyonu İLK ATEŞ idi. Bu ateşin devamı gelecek. Onun öncesinde yaklaşık 5 yıl önce holdingde operasyon yapıldığında fişi çekip gitmişlerdi. 5 yıl grubu süründürmüşlerdi. Aynı şeyi şimdi IHLGM 'de yapacaklarına zerrre kadar ihtimal vermiyorum. Çünkü holding kasaya giren ek kaynak 400 Milyon TL 'nin üzerinde idi. Şimdilerde ise IHLGM 'de kasaya giren ek kaynak bunun onda biri...!
    Öyleyse bu operasyon henüz fişi çekilip gidilecek bir montanda değil...! Bunun devamı gelecek...!

Bu gruba portföyün ağırlıklı kısmı ile girmemin sebebine gelince;
    Cevap yine geçmiş deneyimlerde. Yıl 2008 küresel krizde tüm hisseler dip yaptığında holding 20 kuruşu gördü (daha sonra bölünmüş haliyle şimdiki 15 kuruş karşılığı oluyor). O dönem EN HIZLI, EN ÇOK, KAZANDIRAN şirket olmuştu. 2011 Nisan zirvesinde 2.4 'leri görmüştü. TAM 12 KAT...! Başka şirket yoktu bu kadar hızlı ve de fazla kazandıran...!
    İşte bu noktada da HIRSIMIZA YENİK DÜŞÜYORUZ, kendi adıma bir itiraftır bu...!

İşte bu nedenlerle, analizlerimin sonuna samimiyetle uyarılarımı en çarpıcı şekilde eklemeye gayret ederim.
    Yeri gelmişken tekrar etmekte fayda görüyorum;
    Kısa ve orta vadeciler uzak dursun, buharlaştırır hem de tekrardan hiç yoğuşmaMAcasına...! Bu grup ile mücadelenin tek yolu var o da UZUNCU olmak...!

Sağlıkla,
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

2. Bekliyoruz...spek efendi yavastan yuklen hisseye, asagi dusursen de millet atlayacak, yeterince topladin...endeks duzeltmeye basladi yavastan buralara akacak millet...ytd

Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

Cahit Sıtkı TARANCI 'nın Abbas 'ı yine yeniden yol ve de yolculuk hazırlığında...!
    Bu yolculukta Abbas IHEVA 'ya, yol arkadaşları, 23 'lük fiyat dalga boyu, 24 'lük volume daralan üçgen ve de 27 'lik MACD sarmalı eşlik edecek.
    Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın, Hayde breah ...
    Çok güzel bir çalışma ..... Elinize sağlık..... Niye gitmiyor diyenlere cevap olmuş...

4. Yeri gelmişken tekrar etmekte fayda görüyorum; Kısa ve orta vadeciler uzak dursun, buharlaştırır hem de tekrardan hiç yoğuşmaMAcasına...! Bu grup ile mücadelenin tek yolu var o da UZUNCU olmak...! Sağlıkla

Şuna şöyle desek daha iyi olmaz mı üstad; "ÖLÜ TAKLİDİ YAPMAK" hem de aylarca tahmihim 2 yıl, ilk bir yıl geçti gibi kabaca 2019 seçimlerine kadar varsa bi halt mutlaka gerçekleşecektir Allah'ın izniyle, ihlgm biraz daha geç başlamış zaten 2009'da da geç başlamıştı hatta ayrı hareket etmişti, hadi hayırlısı bizden çaldıkları 5-7-10 yılı misliyle geri alacağız nasipse hedef son zirveler

bu ölü nezaman kalkacak ytd

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geri cekilme taktigi...kendi alislari mi acaba? 51 kapatirsa sasirmam...algiyla oynamaya devam et...ytd

7. Findiktan son paramı bu gün iheveya yatırdım.allah bereket versin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Takip ettigim hisseler hepsi cikti, bu saatten sonra satamam seni...ytd

Sayfa 191/623 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •