Sayfa 200/623 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. IHEVA cephesinde muhasara devam ediyor...! Her muhasaranın etken ve edilgen kuvvetlerce bir dayanma noktası vardır. Yaklaşmakta olan ekinoks zamanına kadar bir yöne evrilecek gibi...!!!

Grubun amiral topic 'inde işlem hacmi üzerinden bir diyalog devam ediyor. Buradan bir katkı da biz verelim.
    Düşen fiyat eğrisi boyunca, volume çubuklarının da daralan bir eğimle azalarak devam etmesi POZİTİF UYUMLULUKTUR.
    Yeter ki ters korelasyonla fiyat düşerken hacim olmasın...! Bu daha TEHLİKELİ olurdu...!!!

Sağlıkla,
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

2.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

IHEVA cephesinde muhasara devam ediyor...! Her muhasaranın etken ve edilgen kuvvetlerce bir dayanma noktası vardır. Yaklaşmakta olan ekinoks zamanına kadar bir yöne evrilecek gibi...!!!

Grubun amiral topic 'inde işlem hacmi üzerinden bir diyalog devam ediyor. Buradan bir katkı da biz verelim.
    Düşen fiyat eğrisi boyunca, volume çubuklarının da daralan bir eğimle azalarak devam etmesi POZİTİF UYUMLULUKTUR.
    Yeter ki ters korelasyonla fiyat düşerken hacim olmasın...! Bu daha TEHLİKELİ olurdu...!!!

Sağlıkla,
    Emek harcayip bu tabloyu cikardiniz, tesekkurler. Sirketi iyi bilenlerden biri olarak biraz da sirketin islevi hakkinda bizleri bilgilendirirseniz iyi olur...mesela bilancosu, nakiti borcu, fabrikasi, karlilik yapisi, ortaklik yapisi...vb. iheva genel muduru 2018 sirket icin donum noktasi diyor ama iheva yerlerde surunuyor, guven sorunu da olunca insanlar yanasmiyor...

3. Son 3 aylik , aylik, haftalik takaslari da atana simdiden tesekkur ediyorum

4. Islem hacmi dusuk, spek 48 den almadi ky de 47 alti bekledi...bakalim bu hafta neler olacak lanetli ihlas grubunda...ytd

5. RızkOfRisk hissesini satmadan gitmeyecek gibi. elinde yüklü miktar var galiba speğe mesaj yolladıkça aşağı salıyor.

6. bu günki toplantımızda mayista başlayıp ekime kadar devam edecek olan çay hasadından,boğazımızdan artırdığımız çay paralarını,son beş yıldır komşularımızla karar aldığımız gibi,bu yıl da ihevaya yatırılacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Suat4276 Yazıyı Oku
    RızkOfRisk hissesini satmadan gitmeyecek gibi. elinde yüklü miktar var galiba speğe mesaj yolladıkça aşağı salıyor.
    Hisse satmak MI? İnşallah diyelim inşallah, bir gün gelecek satacağım hepsini, turşusunu kuracak değiliz yaa
    Lakin son 8 yıllık gerçekler bizi sürekli alım yapmaya sevk etti. Taaaa kiii 2017 başında yükselen trend başlayıncaya kadar...
    7 yıl boyunca 29 kuruşa kadar kırılan her destek noktasından maliyetim var.
    Yükselen trendin başlaması ile birlikte benim alımlar durur, artık izlemedeyiz... Bu da benim stratejim...
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

8.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    bu günki toplantımızda mayista başlayıp ekime kadar devam edecek olan çay hasadından,boğazımızdan artırdığımız çay paralarını,son beş yıldır komşularımızla karar aldığımız gibi,bu yıl da ihevaya yatırılacak.
    Cok guzel hisseler varken buna yanasmasaydiniz keske...ben de bir hata yaptim, bekleyecegiz artik ytd

Sayfa 200/623 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •