Sayfa 295/623 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Evet bekliyor duk fakat 1.20 lerde haber gelir sanıyor duk.nominalin altında spk izin vermez kolay kolay en azından başvuru onaylanıncaya kadar 1 üstünde tutması gerekirdi.var yine bir çakallık el mecbur bekleyip göreceğiz.

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    Evet bekliyor duk fakat 1.20 lerde haber gelir sanıyor duk.nominalin altında spk izin vermez kolay kolay en azından başvuru onaylanıncaya kadar 1 üstünde tutması gerekirdi.var yine bir çakallık el mecbur bekleyip göreceğiz.
    Aynen ben de o fiyatlarda kaçış senaryosu kuruyordum kendimce. Offffff offffff

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    1 ustune atmasi gerekiyorsa(bu geyik surekli tekrarlanir)
    yarin tavan olur.olmazsa sovmeyin baa
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

4. Bu bedelli cihan sutsurupu sikistirmak icindi bence. Tipki ozgyo nun galipi sikistirdigi gibi

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sosyal medyada tavan naraları yükseliyor.borsagundem bile anasayfaya taşıyıp olumlu manşet atmis.adamlar çok güçlü.kyda akillanmaz İhlas gayrimenkul un bedellisinden ne hayır geldide bundan gelsin.Av sezonu baslamistir.hayirli olsun...

6. Amaç
    Aman zarar edersiniz imajı vererek hisse toplamak mi
    Sermayeyi arttırıp ilerideki fiyat artışların da hissenin psikolojik olarak ucuz görünmesini sağlamak mı
    Yoksa bedelinden para mı toplamak

7. Bu sefer çok farklı bir ********lik planladıklarını düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by SuperSonic Yazıyı Oku
    Elimde fena halde iheva var offfff erken geldi haber bekliyorduk zaten ama napacağız. Başkent kardeş sen napacaksın yol yordam göster lütfen

Sende de epey vardı hep bahsediyorsun ondan soruyorum.

Ben olumsuz olduğunu düşünmüyorum. Beklemeye devam ediyorum. Bölünme sürecinde yapacağı hareketler önemli olacak. Bugünlerde hisse dalgalı bir hareket yapar sonrası önemli. Şu an için can sıkıcı bir durum yok inşallahta olmaz. .
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 295/623 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •