Sayfa 323/623 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. pazartesi de tavan olursa
    salı günü serbest marj isteyebilirler mi?
    Sadece fantazi
    Böyle bir şey mümkün mü Demokrat76?

2.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    pazartesi de tavan olursa
    salı günü serbest marj isteyebilirler mi?
    Sadece fantazi
    Böyle bir şey mümkün mü Demokrat76?
    yanan rüçhan gördük fakat tavanla birlikte 0.01 e haps edileni ilk kez gördüm.bu kuralı da bilmiyordum.ben tavanın 0.02 olmasını beklerdim.ama serbest marj işi imkansız herhalde.
    garanti den mesaj gelmiş normal hisse nominalin altında olduğu için bedelliye katılmanızı tavsiye etmiyor ve otomatikmen gerçekleştirmeyeceğiz yine de katılmak isterseniz yazılı başvurmanız gereklidir diye.böyle bir mesajı da ilk kez gördüm.ilk lerin hisseleri ihlas grubu

3. 1.01 den nakit yatırılacak rüçhanı da 00.1 den alıyorlar etti 1.02 eee tahtada 097 den alınıyor zaten.ne gerek var bunca emeğe ve fazla para ödemeye.kim neden alır bu milyon milyon rüçhanları?tek kalemde 3.8 mlyn adet.bre zındıklar 0.05 ler de iken yapsaydınız ya şimi 10 lar da olurduk

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    1.01 den nakit yatırılacak rüçhanı da 00.1 den alıyorlar etti 1.02 eee tahtada 097 den alınıyor zaten.ne gerek var bunca emeğe ve fazla para ödemeye.kim neden alır bu milyon milyon rüçhanları?tek kalemde 3.8 mlyn adet.bre zındıklar 0.05 ler de iken yapsaydınız ya şimi 10 lar da olurduk
    Ruchan cuma günü tavan yapmasi ve olası pztesi ve sali günü ayni şekilde hacimli geçmesi durumda aklima sadece bir ihtimal geliyor.
    Bedelli sonunda ana hissenin sert yükseleceği izlenimi doğuruyor.

Yorumlarda ana hisse 1 tl nin altinda alim yapılabiliyor ken ruchan alıp 1 tl yatırmak anlamsız geldiğini söyleyenler var.
    Peki size soruyorum cuma günkü alinan ruchanlarin miktarı 15 milyonu gecik bir miktar bu miktar kadar ana hisse alınır miydi hayir zira tavan olurdu

Şut şurup elinde 23 milyona yakin lot var bu alimlarla 0.40 dan 0.90 lara geldi simdi 20 milyon daha tahtada almaya kalksa 1.5 2 tl olur ama ruchan almak 1 kuruş bedelli süre sonunda kac milyon lot ruchan varsa karşılığında ruchan başı 1 tl verecek maliyeti 1.01 olacak
    Benim izlenimim bunlar

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bir şeyi gözden kaçırıyoruz
    Rüçhan ile bedelliye katılmanın bizim için maliyeti 1,01 tl
    O nedenle hazırlanan tezgahta bize sunulan hesap bu
    Biz bedelliye katılırsak maliyetimiz 1,01 tl olacak
    Tahtada 0,96-0,97 ye hatta daha aşağısına almak varken bedelliye girmek akıl karı değil
    0,29-0,30 bandından gelen kağıdı 0,97 ye tahtadan almakta bizim için çok riskli
    O halde bize kapı gösteriliyor diyebiliriz
    Cesaret gösterene ne sürprizler hazırlanmıştır şimdi
    Ama onlar için durum aynı değil
    Onlar yakılacak olan hisseleri bedavadan kapacaklar
    Yine 0 maliyetli yeni hisselerle hem köşeyi dönecekler hem de şirketteki ortaklık paylarını çok çok haksız ve 0 maliyetle oldukça yukarı çıkaracaklar
    Bedelli ile toplanan para yine kediye teslim edilmeyecek mi
    Biz nakit para verirken onlar kağıt üzerinde para yatırmış gözükecekler
    Şirketi satacaklarsa bu müthiş bir operasyon olacak
    Peki burada yatırımcının dolandırılmasını kim engelleyecekti
    SPK
    Engelliyor mu?
    Hadi be
    İhlgm bedellisinde SPK ya rüşvet iddiası çıkmıştı ne oldu?
    Mutlaka bir gün hesabı sorulacak
    İnşallah

Herkese merhaba. 1,30 larda beğenilip alınan/işlem gören hisse yükseliş trendine girmiştir sonucu çıkıyorsa; rüçhan fiyatı ve ana hisse fiyatına fazla takılmamak gerek diye düşünmek lazım. İhgzt Cuma hareketlerine bakıldığında İhlas Grubu, borsanın/borsa fonlarının/Spekülatörlerin/Yabancıların2019 da iade itibar etmek istediği görüşündeyim. (Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir!)

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    yanan rüçhan gördük fakat tavanla birlikte 0.01 e haps edileni ilk kez gördüm.bu kuralı da bilmiyordum.ben tavanın 0.02 olmasını beklerdim.ama serbest marj işi imkansız herhalde.
    garanti den mesaj gelmiş normal hisse nominalin altında olduğu için bedelliye katılmanızı tavsiye etmiyor ve otomatikmen gerçekleştirmeyeceğiz yine de katılmak isterseniz yazılı başvurmanız gereklidir diye.böyle bir mesajı da ilk kez gördüm.ilk lerin hisseleri ihlas grubu
    yahu nasıl olabiliyor böyle birşey hakikaten 10 yıllık borsacıyım böylesini ilk görüyorum bunlar mı salak yoksa aşırı mı zekiler .. nasıl bir aymazlık bu nasıl bi gerizekalılık.. şimdi nasıl çıkaracan bunu 0,02 ye .. ben hakikaten anlam veremiyorum..bu nasıl bi hapis durumu akıl sır erdirmek mümkün değil..!!!

Sayfa 323/623 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •