Special Days Image
Sayfa 328/623 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. vay alçaklar hepimizi kandırdılar 0.01 den aldılar elimiz den hemde zorla.iheva rüçhan serbest fiyattan açılacak.bu tahmini bir arkadaş yapmıştı burda ihtimal vermemiştim.sayın gastro sizmiydiniz?

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Yeni Pay Alma Hakkı Kupon Pazarında (IHEVA.R) işlem gören yeni pay alma kuponlarının teorik ederinin sırada oluşan fiyat limitlerinin dışında kalması nedeniyle, Pay Piyasası Yönergesinin "Fiyat değişme sınırları" başlıklı 20. maddesinin (4) numaralı bendi uyarınca IHEVA.R sırasına ait fiyat marjı 16/07/2019 tarihinden itibaren sırada ilk işlemin gerçekleşmesini takip eden seansa kadar serbest bırakılmıştır.

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/775275
    Bu nasıl iş yok pahasına aldılar elimizden bu hakkı mı şimdi nereye itiraz etsek

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    vay alçaklar hepimizi kandırdılar 0.01 den aldılar elimiz den hemde zorla.iheva rüçhan serbest fiyattan açılacak.bu tahmini bir arkadaş yapmıştı burda ihtimal vermemiştim.sayın gastro sizmiydiniz?

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Yeni Pay Alma Hakkı Kupon Pazarında (IHEVA.R) işlem gören yeni pay alma kuponlarının teorik ederinin sırada oluşan fiyat limitlerinin dışında kalması nedeniyle, Pay Piyasası Yönergesinin "Fiyat değişme sınırları" başlıklı 20. maddesinin (4) numaralı bendi uyarınca IHEVA.R sırasına ait fiyat marjı 16/07/2019 tarihinden itibaren sırada ilk işlemin gerçekleşmesini takip eden seansa kadar serbest bırakılmıştır.
    Hocam teessüf ediyorum
    Hem de 2 kez size bu ihtimali sordum
    Bunlar bir oyun oynayıp rüçhanları almak istedi
    Beceremeyince önce süre uzattı
    Sonra tahmin ettiğim gibi serbest marjı getirdiler
    Bunlarda oyun bitmiyor ama bizde ütüle ütüle bunların ruhlarını okumaya başladık
    Tabi biz sadece çıraklık seviyesindeyiz
    Bunlar kaşar

4.  Alıntı Originally Posted by Gastro Yazıyı Oku
    Hocam teessüf ediyorum
    Hem de 2 kez size bu ihtimali sordum
    Bunlar bir oyun oynayıp rüçhanları almak istedi
    Beceremeyince önce süre uzattı
    Sonra tahmin ettiğim gibi serbest marjı getirdiler
    Bunlarda oyun bitmiyor ama bizde ütüle ütüle bunların ruhlarını okumaya başladık
    Tabi biz sadece çıraklık seviyesindeyiz
    Bunlar kaşar
    Evet haklısınız ama bunda spk daha çok suçlu.rüçhanları yakmaya niyetlenmiştik son günlere kadar da bekledik ama süre uzatımı son dakikada geldiği için bedelliye katılmak istemeyen herkes satmıştır herhalde.adalet olsa elimizden neredeyse zorla alınan Rüçhan lar iade edilirdi

Borsa gerçekten de sadece bu hırsızlara çalışıyor. Daha ikinci günden 0.01’e kilitledikleri rüçhanlar her gün sözüm ona tavan gidince esas tahtaya girdiler. Hisse 90 kuruşlardayken sesleri çıkmadı. Ne zaman ki hisse 1’in üstüne attı işlerine gelmedi tabii ve anında SPK yardım elini uzatıp rüçhanlara serbest marj getirdi.Her şey bu düzenbazlar için. Bu kadarına pes doğrusu 😡😡😡
    Easy come easy go

6. Ben bunlardan gelen paradan şarap alıp dağıtacağım deyince herkes beni kafir ilan etmişti. Ben daha dini ticarete alet eden dindar geçinen bir kimsenin hissesini almayacağım ihlas grubu hayatımın dersini verdi bana.
    Her şey bu tahtalarda yatırımcıyı yolmak için yapılıyor. Kaç gündür 1 kuruş olan rüçhanda niye ilk günden başvurmadınız burada kaldı tahta diye. Amacınız ne.
    Ve en önemlisi SPK yatırımcıyı mı korur patronu mu, tahta yapıcıyı mı bilen var mı ?
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. selam arkadaşlar ruchan 1.99 yaktı bir an nasil olur

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar ruchan 1.99 yaktı bir an nasil olur

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evet 2 adet 1.99 dan işlem gördü serbest fiyat bugün satıcı yoksa ve biri 10 tl ye bir miktar satış yazarsa ve siz serbestten alış yazarsanız 10 tl den bile işlem görür.
    bizim rüçhanları tam bir düzenbazlık örneği ile elimizden aldılar şeytani bir planla ve spk göz yumdu buna.

Sayfa 328/623 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •