Sayfa 342/623 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Adamlar hisseyi 0.25 lerden 1.53 lere getirmiş halen muco çeto,feto muhabbetleri daha ne yapsın şirket 10 binamı çıkarsın amk

2.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Adamlar hisseyi 0.25 lerden 1.53 lere getirmiş halen muco çeto,feto muhabbetleri daha ne yapsın şirket 10 binamı çıkarsın amk
    2007 de 2.75 idi onuda hatırla derim ozamandan giren yatırımcı sence kaca gelirse zarari minimize eder. var sen hesapla.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    2007 de 2.75 idi onuda hatırla derim ozamandan giren yatırımcı sence kaca gelirse zarari minimize eder. var sen hesapla.

Aynen katılıyorum. Buradaki herkes 30 kuruştan aldı sanki. 8 sene taşıdım bu kağıdı on lira olsa ne olacak ki. O geçen zamanda bende kaçırdığı tat tuz yerine mi gelecek. Bir çoğumuzda aynı şeyler yaşandı. Yıllarını ihlas bataklığında geçirmek zorunda kalanlar için ne fiyat olursa olsun çektirdiği sıkıntıların bedeli olamaz.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Buradaki herkes 30 kuruştan aldı sanki. 8 sene taşıdım bu kağıdı on lira olsa ne olacak ki. O geçen zamanda bende kaçırdığı tat tuz yerine mi gelecek. Bir çoğumuzda aynı şeyler yaşandı. Yıllarını ihlas bataklığında geçirmek zorunda kalanlar için ne fiyat olursa olsun çektirdiği sıkıntıların bedeli olamaz.
    Selam,

Yukarıdaki yazının altına imzamı atıyorum !..
    Aynen

Selam Dua ve Muhabbet ile....
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Selam,

Yukarıdaki yazının altına imzamı atıyorum !..
    Aynen

Selam Dua ve Muhabbet ile....
    Aleykümselam abi. inşallah güzel günleri göreceğiz bu tahtalarda uzun yıllardır bekleyenler olarak.

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Aleykümselam abi. inşallah güzel günleri göreceğiz bu tahtalarda uzun yıllardır bekleyenler olarak.
    bu gurup ta benden eski varsa yemeğe götürmeye varım hadi bakalim
    2007 ben

7. 2004 den beri bu guruplayim

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tarihsel anlamda eski olmak mı önemli bu tahtada para kazanmak mı. Sizler kadar bu tahtada eski değilim şükür. Keşke hiç eski olmayıp sadece 6 ay önce bu tahtaya giren bir yatırımcı olsaydım

Sayfa 342/623 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •