Sayfa 345/623 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4982 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. IMG-20191108-WA0001.jpgŞuraya 3 ayda bir yorum yaparım.Arkadaşın biri her zaman ki gibi terbiyesizleşip bu hissenin çıkma potansiyeli olduğunu söylediğim yorumuma dengesizce laf etmişti hisse 90 larda geziniyordu.Ben de ekrar fotoğrafını çekmiştim.Paylaşayım belki görür)Bu arada yine herkes yollarda dökülmüş.Kimse kalmamış.Önü açık desenize )

2.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Sayın 1prometheus
    kap bildiriminde sütşurubu'nun 49.348.872 lotu 1,08 den sattığını bildirmiş de anlamadığım hisse en son 1,08 li fiyatı temmuzun son günlerinde görmüş acaba fiyatı mı yanlış yazdılar. Yoksa bildirimi mi 3 ay sonraya bıraktılar.
    Ki sütşurubunun sattığı bu malı ve +9.162.770 lotu 1.08 den ihlas pazarlamanın aldığı izlenimi var ancak yine fiyat yakın zamanın değil. ]
    Evet, biliyorum. Sayın Sütşurup tan alınan hisseler 1.08 den alındı. Makul karşılanabilinir.

Ama tahtada 1.90 2.00 bandında ihlasa aldırılan iheva hisseleri de var. Sanırım onunla ilgili bildirimi görmedin.

Bu fiyatlardan iheva hisselerini ihlas a aldırtmak, şirket parasının birilerine aktarılmasından başka ne düşünülebilinir?

Oysa ihlas ın iheva ya ortaklık oranı yükseltilecektiyse, kısa zaman öncesinde bedelli sürecinde ilk etaplarda ruchan hakkı kullanmayan onlarca milyon hisse vardı ve 1.00 den istedikleri kadar iheva hissesini İhlas a aldırabilirlerdi.

Ayrıca ihlas ın bedelliden 1.00 den maliyetlendiği ihlgm hisselerini, kısa süre sonra 0.70 ten tahtadan ihlas dışına çıkarmak ta ne demek oluyor?

3. Bilanço güzel geldi. Cirosal artış ve karlılık devam ediyor.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bilanço güzel geldi. Cirosal artış ve karlılık devam ediyor.
    gideri var o halde sence

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    gideri var o halde sence

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Valla giderini gelirini bilmem bilanço güzel onu diyebilirim.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. İhlgm hisselerini öyle ucuza İhlas dışına çıkardıklarına göre, ihlgm tamamen grup dışına çıkarıp, İhlas finans yükümlülüklerinden bağımsız ve yeni bir ünvanla yola faliyetlerine devam eder gibi görünüyor.

Belki ihlasın elindeki azınlık madencilik ve Marmara evleri projesinin hisselerinizde devralır ileride.

Aynı durum iheva içinde planlıyor olabilirler, tamamen İhlas grubundan bağımsız duruma getirip ve yeni bir ünvanla yola devam. Sadece tahmin

7. Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IHEVA) payının piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle IHEVA payında 26/11/2019 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ile "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Tedbirin uygulanacağı son tarih 25/02/2020'dir.

AMN-LX9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 345/623 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •