Special Days Image
Sayfa 347/623 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku

günlük..

kısa vadede çift tepe var ve negatif uyumsuzluk vermiş..

elinde olan iyi takip etmeli

tabi bence.
    Analiz için teşekkür ederim. Beni kırmayıp paylaştın.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Analiz için teşekkür ederim. Beni kırmayıp paylaştın.
    sayin başkent. son 4 gündür toplam 7 milyon lot 2.30 dan işlem görmüş
    ayrıca kap portalinda sermaye orani kisim da irfan yazıcınin lotu düşmüş biraz
    %28.39 dan %29,44 de çıkmış dolaşım payı
    nasıl yorumlanmali

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    sayin başkent. son 4 gündür toplam 7 milyon lot 2.30 dan işlem görmüş
    ayrıca kap portalinda sermaye orani kisim da irfan yazıcınin lotu düşmüş biraz
    %28.39 dan %29,44 de çıkmış dolaşım payı
    nasıl yorumlanmali

Takip ediyorum işlemleri ve bu işlemlerin sonu ne olacak onu merak ediyorum. Oranlar olarak o artış çok önemli değil ama bu devirler neden yapılıyor onu çok merak ediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir

4. İhlas yönetimi, grubun her ana veya iştirak şirketinin hisselerini grubun diğer ana veya iştirak şirketlerine bölüştürmesi, ortaklık yapılarını karmakarışık hale getirmesinin stratejisi nedir acaba? Bu grup şirketleri arası sürekli hisse al ver işlerinin ortaklığa kattığı artı değer nedir?

İhlas ve iheva nın elinde “ihlgm” hisseleri var, biri diğerine tamamını devredecek mi?

İhlas, iheva, ihyay ın elinde “İhgzt” hisseleri var. Bu hisselerin tamamı hakim ortak olan ihyay a devredilecek mi?

İhlas, iheva, ihlgm üçünün de elinde “ihlas madencilik” hisseleri var, bu madencilik hisseleri hakim ortak ihlgm ye devredilecek mi?

İhlas, iheva, ihgm ve diğer grup şirketlerinin elindeki “Marmara evleri projesi” hisseleri bulunuyor, bu hisseler projeyi yürüten İhlgm kapsamına alınacak mi?

İhlas, İhgm ve diğer ortakların kontrolündeki ‘Kuzguncuk termal işletmeleri” hisseleri çoğunluk hisseyi ekinde bulunduran İhlgm bünyesine alınacak mi?

Yani grup şirketlerinin ortaklık yapılarında sadeleşme yapacaklar mı, yoksa buşekilde Ali’nin külahı veliye, Veli’nin külahı Selimiye, Selami’nin külahı tekrar Ali’ye veya Muco’ya şeklinde dönme dolap hisse çevirmeler ortaklık veya birileri için daha iyi kazanımlı sonuçlar mı veriyor?
    Son düzenleme : 1prometheus; 11-12-2019 saat: 00:56.

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Takip ediyorum işlemleri ve bu işlemlerin sonu ne olacak onu merak ediyorum. Oranlar olarak o artış çok önemli değil ama bu devirler neden yapılıyor onu çok merak ediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir
    irfan yazıcı %17 den %11 düşmüş pay orani
    kim aldi kactan aldi onu neden bil
    miyoruz bu konuda bilgisi olan yokmu cihan süt şurup gibi ihlas pazarlamaya mi devrediyor

6.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    irfan yazıcı %17 den %11 düşmüş pay orani
    kim aldi kactan aldi onu neden bil
    miyoruz bu konuda bilgisi olan yokmu cihan süt şurup gibi ihlas pazarlamaya mi devrediyor

Geçen hafta ve bu hafta tahtada bir kaç kez özel emir gerçekleşti gibi gördüm şu ekran görüntüsünü almıştım.

Rakamları değişmek kaydiyle bir kaç işlem gördüm bu şekilde. Bir kaç gün öncesinde gerçekleşmişti yanılmıyorsam

Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Geçen hafta ve bu hafta tahtada bir kaç kez özel emir gerçekleşti gibi gördüm şu ekran görüntüsünü almıştım.

Rakamları değişmek kaydiyle bir kaç işlem gördüm bu şekilde. Bir kaç gün öncesinde gerçekleşmişti yanılmıyorsam

Yatırım tavsiyesi değildir.
    başkent hocam sanırım tahtada bir sen bir ben kalmışız.
    son 6 günlük seansta 2.030.000 2 kez 3.000.000 lot 2.30 dan a1 kapital işlem oldu bu lotlar yüksek ihtimal irfanindir.
    benim şahsi hissiyat tahminin ele verme değil bu işlemler. öyle olsa hisseyi cezaya düşürmezlerdi. hikayesi uzun uçuk rakamlar görür gibi bana öyle geliyor.
    ne dersin ortak

8.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    başkent hocam sanırım tahtada bir sen bir ben kalmışız.
    son 6 günlük seansta 2.030.000 2 kez 3.000.000 lot 2.30 dan a1 kapital işlem oldu bu lotlar yüksek ihtimal irfanindir.
    benim şahsi hissiyat tahminin ele verme değil bu işlemler. öyle olsa hisseyi cezaya düşürmezlerdi. hikayesi uzun uçuk rakamlar görür gibi bana öyle geliyor.
    ne dersin ortak

siz ceza boyunca orada oyalanın biz ihlas olarak yanınıza geleceğiz.nasıl olur demeyin neyimiz eksik sizden hatta fazlamız var

Sayfa 347/623 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •