Sayfa 352/623 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. ihlas grubuna guven konusunda hem fikiriz. Ama bugun tahta da yaptiklari islemlere bakarsak takir takir aldi lotlari..Ne icin aldi,niye aldi,dün neden satti...vb bircok soru olusuyor insanin kafasinda..Haftaya takip edecegim pztsi gunu ne yapacak.. Tavan dan 6 milyon lot islem oldu.. buyuk bolumunu is bankasi ve oyak aldi...Bunun arkasindan hizli bir haber var gibi geliyor.. Cok acele aldilar daha fazla toplayabilirdi oyalansa asagilarda...Cogunu tavandan aldi..Yatirim uzmani degilim. elimde de cok fazla yok ama ilginc geldi... Pztsi ye nasip gorecegiz herseyi..Ben haber bekliyorum bu hizli alim karsisinda..

2. Tavan hayirli olsun. Cuma günü belli etmisti bugünü zaten..Yeni bulasacaklara aman dikkat diyelim.. Burdan almasi cok buyuk zararlara neden olabilir.. Bugun un pastasinda toplama yok. A1 ve is paslasmislar...

3. is satisa gecti 800 bin lot satti.. artik tehlikeli oldu

4. is satisi devam ediyor 1.7milyon oldu...

5. is satisi suan itibariyle 4milyon oldu. Cuma aldiklarini satiyorlar.

6. is satisi 5 milyon oldu.. ihlas grubu yine kendine yakisani yapti..

7. Heyecan yapmayin demistim 😁😀
     Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    is satisi 5 milyon oldu.. ihlas grubu yine kendine yakisani yapti..

8. Heyecan yok kardes.Bugun tavana mal alarak yapistirmadi zaten yukarida yazdim..2 gun tavan cekti..trade edebilen kazandi..Kendim tahtayi takip ederken hep yazdim..IS 800 bin satinca ve satisini arttirinca takip edenler illa stop olmustur..Bende cok yok ne yaptigimin da önemi yok..is satisi artinca cuma alanlar icin tavandan almis olsa bile iyi kar birakti..
    Son durum satanlar
    is 4.7m
    invest 2m
    a1 cap 2m
    oyak 350 bin..
    Cuma gunku alanlarin buyuk bölümü satti...Bugun alanlar ise maalesef kucuk yatirimci gibi goruluyor.. İsin özeti cuma kucuk yatirimcidan aldi.. Pazartesi yatirimciya geri satti..

Sayfa 352/623 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •