Sayfa 379/623 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Patronun mallarimi bunlar şimdi aq o zaman

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    Bugün biraz almak için izledim çok karaktersiz tek tek aldğı kademeleri bir anda verdim elim gitti anda aşağı verdi Allah korudu kağıdın speği timsah dikkatli olmak lazım
    Selam
    aynen izliyorum tam alacam bakıyorum aşagı veriyor almıyorum ama acaba bilerek bu görüntüyümü sunuyor ne yapsak ne etsek
    yok böle bile git gel çok ilginç
    neyse izleyim zaten türbinde dur diyor cızzz )
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

3.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Selam
    aynen izliyorum tam alacam bakıyorum aşagı veriyor almıyorum ama acaba bilerek bu görüntüyümü sunuyor ne yapsak ne etsek
    yok böle bile git gel çok ilginç
    neyse izleyim zaten türbinde dur diyor cızzz )
    Sen keyfine bak abi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Aynen öyle Sayın Ahmethmzoglu.. bu gruba başka kimse bulaşamaz zaten.. çarklar patron ve küçük yatırımcı arasında döner.. bu arada patron küçük yatırımcıyı dolandırmak için çeşitli taktikler kullanır ( örneğin farkli farkli şahıslar üzerinden işlem yapar ) inceleyin bakın kaç gündür aynı taktik.. çaktırmadan kucuk lotlar halinde 10 lu grup seri satışlar yapıyor ***..

5. Ben aldım 70 den almaz olaydim

6.  Alıntı Originally Posted by kartalbozkurt Yazıyı Oku
    Aynen öyle Sayın Ahmethmzoglu.. bu gruba başka kimse bulaşamaz zaten.. çarklar patron ve küçük yatırımcı arasında döner.. bu arada patron küçük yatırımcıyı dolandırmak için çeşitli taktikler kullanır ( örneğin farkli farkli şahıslar üzerinden işlem yapar ) inceleyin bakın kaç gündür aynı taktik.. çaktırmadan kucuk lotlar halinde 10 lu grup seri satışlar yapıyor ***..
    SPK değil Masak bunlara el atmalı ki görülsün paraların geldiği gittiği yerler
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

çağrbey, akant2017, Ayarsız Tosbağa, demokrat76, Ebulzurna Binborazan, hamdiozen, hgarip, kartalbozkurt, Mercimek, Muhtar63, murolli, Platones, Yborak01 üye olmak üzere,şu an 31 kişi izliyor... Tabiki patron ve işbirlikçi spekülatörlerde...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    çağrbey, akant2017, Ayarsız Tosbağa, demokrat76, Ebulzurna Binborazan, hamdiozen, hgarip, kartalbozkurt, Mercimek, Muhtar63, murolli, Platones, Yborak01 üye olmak üzere,şu an 31 kişi izliyor... Tabiki patron ve işbirlikçi spekülatörlerde...
    Aynen Sayın çağrıbey öylece izliyoruz.. dolandırıcı namussuzun soyuna saydırmaktan başkada birşey gelmiyor elimizden... bir önceki yorumda yazdığım gibi saat 16:26:38 de 10 lu grup toplam 34179 lot seri satış ile devre kestirdi süzme o.ç.

Sayfa 379/623 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •