Sayfa 382/623 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Eskiden hisse seçme kriterlerinden biride aracı kurum dağılımı idi. Bunun 3/4 ü 5 aracı kurumun elinde ama hiç bir olumlu hareket yok. Demekki ağırlık borsa cinlerinin elindeBelki mücük de etkisiz kalıyor...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by kartalbozkurt Yazıyı Oku
    Meali şöyleki sayın prometheus: müşteri bulduğumuz ve tutturabildigimiz her fiyattan sattık satarız demek istemiş.. nasılsa babadan kalma sıfır maliyetli olunca böyle oluyor işte..
    Yani her akşını yapabiliriz olayı mı

Spk yaptığı son hamlelerle yatırımcıya mesaj verdi sanırım.
    Aynı nitelikte şirketleri ayrı ayrı borsaya sokup ve borsada bir çok koldan çok güzel hareketlerle birlileri iş başı yapmış yine!

Sanırım bu grupta şirket hisselerini defter değerinin üstü hisse almak büyük risk. Hisse defter değerinin üstünde her fiyat yatırımcıya kitleme eylemine dönüşüyor hep!

Zaten spk da cezalarla speklere “ biraz stop” dedi, yatırımcıya da ise “akkılı olun” mesajı verdi san

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yani her akşını yapabiliriz olayı mı

Spk yaptığı son hamlelerle yatırımcıya mesaj verdi sanırım.
    Aynı nitelikte şirketleri ayrı ayrı borsaya sokup ve borsada bir çok koldan çok güzel hareketlerle birlileri iş başı yapmış yine!

Sanırım bu grupta şirket hisselerini defter değerinin üstü hisse almak büyük risk. Hisse defter değerinin üstünde her fiyat yatırımcıya kitleme eylemine dönüşüyor hep!

Zaten spk da cezalarla speklere “ biraz stop” dedi, yatırımcıya da ise “akkılı olun” mesajı verdi san
    Bu hissede spek in ne işi var Sayın Prometheus.. yakalananlar patron çetesinin elemanları.. daha doğrusu yakalanma olayı falan yok herşey küçük yatırımcıyı dolandırmak üzerine kurulmuş senaryodan ibaret.. herşey tezgâh anlayacağınız.. Ben hep söylerim küçük Co'nun hisselerine asla spek bulaşamaz... şimdi düşünün siz speksiniz bende hissenin patronuyum.. fakat ben müslüman görünümlü münafığım , ahiret inancım yok din tüccarıyım, dünyanın sayılı dolandiricilarindanim ve bunu alenen yapıyorum ama kimse bana hesap soramıyor yani dokunulmazım, tek geçim kaynağım borsa dolandırıcılığı, vatansever görünümlüyüm fakat çıkarım için satmayacağım kutsalım yok, abd vatandaşıyım yani tasmam onların elinde, kısaca ********in tekiyim, şeytanın bile aklına gelmeyecek taktiklerle yalan haberlerle hisselerime yön veriyorum.. ve en önemlisi babadan kalma sıfır maliyetli milyonlarca lotum var elimde ve hangi kademeden satarsam satayım zarar etmiyorum.. siz spek olarak şeytana pabucunu ters giydiren hırsızlıkta sınır tanımayan böyle bir patronun hisselerine spek olarak bulaşabilir pozisyon açabilirmisiniz

4. Bir İrfan Yazicı eksikti oda tamamlandı. Allah bin belanızi versin sixin gibi din hainlerinin.

5.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Bir İrfan Yazicı eksikti oda tamamlandı. Allah bin belanızi versin sixin gibi din hainlerinin.
    İrfan yazıcı satmış mı satacak mı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok değil herhalde onunda bugün sattı herhalde 15 milyon TL karşılık ne zaman bitecek bu hissede ki filimler birde bunlar bugün lotlari sattinmi arkadaşlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    İrfan yazıcı satmış mı satacak mı

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben kap taki son gelen haberden satacak sonucunu çıkardım.

8.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Ben kap taki son gelen haberden satacak sonucunu çıkardım.
    1.7 milyon TL karşılığı benim öğrenmek istediğim bu kadar lot satıldı daha ne satacaklar bence şirketi satılığa cikarsinlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 382/623 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •