Sayfa 393/623 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Fazla değil 8 senenin üzerinde bir bekleyişim oldu bu hissede Önce aldım aldım maliyet düşüreyim diye ilk baştaki süreçte elimdeki az miktardaki mal baya fazlalaştı sonra baktım maliyet hala yüksek. Bekledim ve 2016 yılında elimdeki diğer hisseleri satınca yüklendim sonra yine beklemeye devam ettim Beni sabır ağacı etti. Onun içindir ki içinde İhlas kelimesi geçen hisselerden tam kurtulursam daha yanından yakınından geçmem inşallah

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Aslında benim hiç düşünmediğim bir hisseydi.Başka hisselerden epey zarardaydim.Bu sürekli düştüğü ve buralarda tutundugu için aldım. Yani bundan zararda değilim ama başka hisselerden çok zarardayim.Bunda yukarı tepki verir diye aldım. Mtryo da bunun benzeri bir hisseydi.Birkaç tabandan sonra aldım ama güven vermeyince sattım. Bir iki gün sonra birkaç tavan yaptı ben sattıktan sonra.Ha bu da illa öyle olur mu bilmem ama umut işte.
    Sizin maliyet kaç? Maliyete gelince hemen satmayı mi düşünüyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Aslında benim hiç düşünmediğim bir hisseydi.Başka hisselerden epey zarardaydim.Bu sürekli düştüğü ve buralarda tutundugu için aldım. Yani bundan zararda değilim ama başka hisselerden çok zarardayim.Bunda yukarı tepki verir diye aldım. Mtryo da bunun benzeri bir hisseydi.Birkaç tabandan sonra aldım ama güven vermeyince sattım. Bir iki gün sonra birkaç tavan yaptı ben sattıktan sonra.Ha bu da illa öyle olur mu bilmem ama umut işte.
    Sizin maliyet kaç? Maliyete gelince hemen satmayı mi düşünüyorsunuz?
    Şükür ben de zarar yok güzelde kar elde ettim. Şu an kalan kısmın maliyetini aracı kurumum 0,32 gösteriyor şimdi baktım. İnşallah tüm arkadaşlar kar ederler .
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Şükür ben de zarar yok güzelde kar elde ettim. Şu an kalan kısmın maliyetini aracı kurumum 0,32 gösteriyor şimdi baktım. İnşallah tüm arkadaşlar kar ederler .
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Inşallah. Hep birlikte.

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Sayın Ebulzurna Binborazan bu grupta ki fiyat hareketlerini az çok biliyorsunuz geçmiş dönemde yanılmıyorsam İhlas Gayrimenkul forumunda yazıyordunuz. Size nasıl zarar ettirdiler şaşırdım.
    3.04 tavandı. Bundan onceki hareketlerinde bes veya alti kademe düşüslerde hemen toparlanmış ve tepki vermişti. Aslında ben aynı tepkiyi verir düşüncrsiyle 3.04 tavan bozulunca 2.95 ten atladım. Meğersem operasyonmuş ve elimde kaldı. İhgzt yide 0.73 kuruştan satmıştım akabinde 5 tl ye gitti. İhgyo da iyi zarar ettim. Ayni zamanda ihlas finans mudisiyim, paramın bir kısmindan tencere, tava, eletrik süpürgesi v.b gibi eşyalar aldım. Şimdi onuda vermiyorlar ve paramın çoğu ihlfin duruyor. Butun bunlara rağmen enson ihave ye nasıl bulaştım aklim almıyor, bir gurubu uzun süre takip ederseniz hata yapıyorsunuz, benimde enbuyuk yanılgım bu grubu takip etmek oldu. Ne demiş atalarımız "Deveye tiken, millete .... yarar" Benimkide oyle oldu herhalde, sizde bu yorumumdan sonra Mustahaktır deme hakınız vardır. Saygı duyarım.

A

Ben bunu her zaman demişimdir, Önemli olan bir şeye sahip olmak değil, önemli olan bir şeye layık olmaktır. Bu tahtayla kim oynuyorsa, tam bir sonradan görme ve görgüsüzlüğün örneği. İnşallah en kısa zaman da bir babayiğit çıkarda bu malı bunlardan toplar alır.

6. Hergün bir kademe düşürüyorlar, merak ediyorum, birde endex çakılırsa halimiz ne olur.

7. Herkesi derbeder etti resmen.

Iyi tarafı,bir gün daha azalttık brüt gününü.

Yasaklıların psikolojik durumu nasıl acaba ?
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

8. 20 gunluk A.O 1.97 oldu..Buralarda bir muddet daha oyalanacaga benziyor.Lanet olsun diyenleri döktukten sonra. 20 gunluk A.O 1.80 altina indiginde yukari.hareket edecektir.brute ragmen islem.hacimi fena degil bu islemler A.O indirme.cabalari..Biraz daha sabir.....YTD

Sayfa 393/623 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •