Sayfa 395/623 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Sayın Aydın efesi

Teknik olarak düşüş trendi sona erdi demek mümkünmüdür.

2.  Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Sayın Aydın efesi

Teknik olarak düşüş trendi sona erdi demek mümkünmüdür.
    Henüz teyid edilmedi.

Teyid için macd signal ,yukarı kesmesi lazım.şu aşamada macd sinyali -0,17 civarında.
    '0 've üzerine geçişte teyid almış oluruz.

Rsi ve bolinger iyi durumda .

Kestiğinde rahatlarız.

Muhtemelen Temmuz'a iyi gireceğiz gibi.

Kesin konuşmak çok mümkün değil borsada.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

3. Arkadaşlar bu hissenin önümüzdeki 1 yıl içinde bedelli yapma gibi bir olasılığı var mıdır?

Oldu ki böyle birşey yapıldı diyelim,bedelliye katılmamak zarar mi ettirir?
    Bilgi için soruyorum sadece.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Özsermaye sorunu yok. Karlılığı iyi. Diğer finansal verileride iyi. Neden bedelli yapacak. Kağıda ağzı sulananlar bu tür habere tevessül ederler 😊😋

5. Hissem var.Kağıda ağzım sulandi ve aldım. Başka ağzı sulanan da o kadar isterse tek tuşa bakar alması. Gören de tavan tavan gidip de alım fırsatı bulamıyor kimse zanneder;hisse son zamanların ikinci dibini oluşturmuş bir kaç kademe yukarisinda.😂😂

Bunu yazarken olumsuz anlamda yazmıyorum;zaten iki şey aşağı çekiyor bizi,ya hayalperestlik ya da aşırı karamsarlık. Ben gerçekçi kısımdan bakmaya çalışıp aldım hisseyi ve şahsen olumlu yönde beklentim var.
    Neden kısmına gelince bizde öyle nedenler bulunur ki yeter ki istemesinler. Umalım olumsuzluklar artık geride kalmış olsun ve hisse sahibi herkes kazansın .

6. Yarın inşallah TAVAN olur.

7. 2.kez şu 1,80 e takılıyor güçlü giderken, belki de orayı geçse tavan da olabilirdi.2 nin üzerine atarsa artık yukarilari için beklentimiz olacak.Yukarı çıkışlarda muhtemelen düşüşlerdekinden daha fazla sabır gerekecek.

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hissenin önümüzdeki 1 yıl içinde bedelli yapma gibi bir olasılığı var mıdır?

Oldu ki böyle birşey yapıldı diyelim,bedelliye katılmamak zarar mi ettirir?
    Bilgi için soruyorum sadece.
    normalde ihtiyacı yok yakın geçmişte yaptı zaten fakat taglig satın alma birleşme v.s ayağına bedelli çamuruna yatarsa da beklenir bunlar dan.ihlgm inşaat ile birleşme bahanesi ile yapmıştı.
    düzene girmesi ve hareket etmesi için brüt süresi nin kısalması veya bitmesi lazım.
    bu grubun hisseleri brute girince izledikleri yol genel de dio te bekleyiş brüt te pis pis yükseliş bitime yakın hızlanma bittikten sonra bir süre yatay ve aşağı yukarı denemeler ardından hareket.bakiniz yayının brutune.
    yukardan yakalanan arkadaşlara geçmiş olsun sabır ile telafi ederler inşallah ama günlük takibi bırakarak tabi

Sayfa 395/623 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •