Sayfa 431/623 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Tesis yatırımı ne durumda acaba ?

Fiziki olarak çık merak ediyorum,yeni bir tesis inşaatı mı ,revizyon mu , ekleme mi ?

Fabrikası nerede bilen var mı arkadaşlar ?
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Mevcut Fabrika adresini buldumweb sayfası kaynak)
    FABRİKA

Beylikdüzü OSB Mahallesi, Mermerciler
    Sanayi Sitesi 7.Cadde No:14 34524
    Beylikdüzü / İSTANBUL
    Tel: (0212) 875 35 62

Yeni yatırım burada mı acaba ?

İstanbul'lu bir kardeşimizin yolu düşerse,bi baksa,bi kaç foto paylaşa ne iyi olur.

Sn.Aydınefesi; efelerin efesi kardeşim, bir zamanlar EGS ler vardı hatırlarmısın bilmem. Ekonomist dergisi EGDIŞ için efeler diyarının "Enola Gay" ı diye kapak yapmıştı. Yani japonyaya atılan bomba gibiymiş kağıt.EGS grubu merkezi izmirde olani Aydın,Muğla, Uşak, Denizli de tekstil ağırlıklı bir yapılanma idi. Banka sigorta finans gyo ne varsa bünyesinde bulunuyordu. Türkiyenin ihracat şampiyonu idi. Gittim araştırdım, izmirde bir masa 2 sandalyesi olduğunu her şeyin kağıt üzerinden yürüdüğünü bizzat gördüm. Genel müdürü de meslektaşım bir mali müşavir idi. İsmini vermiyorum. Dönemin başbakanı merhum B.Ecevit, bizzat giderek ihracat şampiyonu diye altın madalya taktı. Egeli iş adamlarının kurduğu bu koca dev, uyduruktan tayyare imiş. Rüzgar alır poyraz satarmış. İhracat falanda yokmuş. Hayali ihracattan götürdüğü vergi iadelerini sonradan duyduk. 70 liralara giden hisseler 0,20 kuruşlara geldi ve battı batırıldı, ölümler hastalananlar oldu. Yatırım hesaplarında bu hisseler duruyor. Özelliklede orta anadoluda yani bizim bölgede çok mağdurlar oldu... Hey be efe kardeşim, spekülatör grup giriyor kaldırıyor ve zavallı k.yatırımcıya yüklüyor. Devasa sermaye, küçücük kar. Adamı döverler be. Ne yatırımı, hepsi fasa fiso... Karı buldunmu vur kaç. Bol şanslar...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Sn.Aydınefesi; efelerin efesi kardeşim, bir zamanlar EGS ler vardı hatırlarmısın bilmem. Ekonomist dergisi EGDIŞ için efeler diyarının "Enola Gay" ı diye kapak yapmıştı. Yani japonyaya atılan bomba gibiymiş kağıt.EGS grubu merkezi izmirde olani Aydın,Muğla, Uşak, Denizli de tekstil ağırlıklı bir yapılanma idi. Banka sigorta finans gyo ne varsa bünyesinde bulunuyordu. Türkiyenin ihracat şampiyonu idi. Gittim araştırdım, izmirde bir masa 2 sandalyesi olduğunu her şeyin kağıt üzerinden yürüdüğünü bizzat gördüm. Genel müdürü de meslektaşım bir mali müşavir idi. İsmini vermiyorum. Dönemin başbakanı merhum B.Ecevit, bizzat giderek ihracat şampiyonu diye altın madalya taktı. Egeli iş adamlarının kurduğu bu koca dev, uyduruktan tayyare imiş. Rüzgar alır poyraz satarmış. İhracat falanda yokmuş. Hayali ihracattan götürdüğü vergi iadelerini sonradan duyduk. 70 liralara giden hisseler 0,20 kuruşlara geldi ve battı batırıldı, ölümler hastalananlar oldu. Yatırım hesaplarında bu hisseler duruyor. Özelliklede orta anadoluda yani bizim bölgede çok mağdurlar oldu... Hey be efe kardeşim, spekülatör grup giriyor kaldırıyor ve zavallı k.yatırımcıya yüklüyor. Devasa sermaye, küçücük kar. Adamı döverler be. Ne yatırımı, hepsi fasa fiso... Karı buldunmu vur kaç. Bol şanslar...
    Sağol kardeşim,güzel bir örnek paylaşmıssın.şirketin binasını çok iyi hatırlıyorum.

Çok canlar yanmıştı maalesef.

Allah yolumuzu açık etsin inşallah.

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    P.tesi de tavan olurmuki😋
    Altına kaçırmasa iyiydi
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Bu hisse gidecek de,bizi döktüğünde herhalde.
    En ön vagona kilitledim kendimi.himalayaları görmeden dönmem.daha yeni yola çıktık,rampalarda takılır kalıyoruz

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Bu hisse gidecek de,bizi döktüğünde herhalde.
    En ön vagona kilitledim kendimi.himalayaları görmeden dönmem.daha yeni yola çıktık,rampalarda takılır kalıyoruz
    hayırlı yolculuklar...
    Son düzenleme : çağrbey; 15-09-2020 saat: 16:09.

8.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Mevcut Fabrika adresini buldumweb sayfası kaynak)
    FABRİKA

Beylikdüzü OSB Mahallesi, Mermerciler
    Sanayi Sitesi 7.Cadde No:14 34524
    Beylikdüzü / İSTANBUL
    Tel: (0212) 875 35 62

Yeni yatırım burada mı acaba ?

İstanbul'lu bir kardeşimizin yolu düşerse,bi baksa,bi kaç foto paylaşa ne iyi olur.
    Selam Dostlar,

Ben onun yanıbasında ikamet ediyorum gerekirse gider ziyaret ederim bilgi toplarım
    hatta ortakları oldugumu belirtir hesap bile sorarım
    ne dersiniz
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Sayfa 431/623 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •