Sayfa 439/623 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Aleyküm selam kıymetli ortağım, şimdi nerde yaşıyorsunuz? Memleket Urfa mı? https://twitter.com/mehmetaliozgul
    Evet Sayın Muhtarım ,
    memleket Şanlıurfa şu an istanbulda yaşıyorum
    selamlar
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Günaydın Ortagım ve Topragım,
    Sana istek gönderdim bak 18 adet ortak arkadaşımız cıkacak çok memnun oldum Görüşmek üzere inşallah

Selam Dua ve Muhabbet ile...
    Kusura bakmayın toprağım, siz istek gönderdim dediğiniz için, sabahtan beri yeni faceye baktım, sosyal medya pek kullanmaya vaktim olmuyor. İsteği kabul ettim. Selamlar saygılar.

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Satışa basmaktan bıkmadı adamlar.
    Hele merko istediğim yere gelsin de,ben yapacağımı biliyorum tahtacı kardeş.
    O zamana kadar buralarda oyalanırsa,durumu bir daha gözden geçiririz kısmetse.
    Kıymetli ortağım, dün yaptığın bu yorumuna, bugün tahtayı izleyerek sana hak verdim. İnan bugün tam sinir bozucu hareketler yaptılar ama bana sökmez, bir bakıyorsun alıcı tarafında olan bir aracı kurum çok geçmeden satıcı tarafına geçmiş, hele hele diğer İhlas grubu kağıtların hepsi primli kapatırken İheva nin bu fiyatlarda kapatması tam bir faciaydi. Sonra kendi kendime dedim muhtar sakin ol, hatırla! bunlar 28 Ocak ve 22 Nisan'da KAP'a yapılan açıklamaya göre; Taglig ile ortaklık kurmak için iyi niyet sözleşmesi imzalamıştı. Pandemiden dolayı süreç uzamış deniyordu. Bu ortaklık ile ilgili güzel haberler düşebilir. Ve sakinliğimi korudum. Yazdıklarım Al-Sat-Tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

4. İhlas gazete 1 ay içinde yüzde 120 yaptı.

Hayat böyle işte, doğru zamanda doğru yerde olabilmek.

Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    İhlas gazete 1 ay içinde yüzde 120 yaptı.

Hayat böyle işte, doğru zamanda doğru yerde olabilmek.

Üzülmeyin hocam, bankalar da iş bitince diğerleri yürümeyi hızlandırır. Şu anda ufak ilerleyişler seçimler olur. Diğerlerinin beklemesi milletin bankalarda işlem yapmasından kaynaklanıyor sanırım. Yazdıklarım Al-Sat-Tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

6. Tahtacı tamamen hakim tahtaya.bunu gördükçe mutlu oluyorum.

Tahtacı elbet bir gün eşeğe deh diyecektir.
    Arkasında durmaktansa,üzerinde beklerim .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

7.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Kıymetli ortağım, dün yaptığın bu yorumuna, bugün tahtayı izleyerek sana hak verdim. İnan bugün tam sinir bozucu hareketler yaptılar ama bana sökmez, bir bakıyorsun alıcı tarafında olan bir aracı kurum çok geçmeden satıcı tarafına geçmiş, hele hele diğer İhlas grubu kağıtların hepsi primli kapatırken İheva nin bu fiyatlarda kapatması tam bir faciaydi. Sonra kendi kendime dedim muhtar sakin ol, hatırla! bunlar 28 Ocak ve 22 Nisan'da KAP'a yapılan açıklamaya göre; Taglig ile ortaklık kurmak için iyi niyet sözleşmesi imzalamıştı. Pandemiden dolayı süreç uzamış deniyordu. Bu ortaklık ile ilgili güzel haberler düşebilir. Ve sakinliğimi korudum. Yazdıklarım Al-Sat-Tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

Aynen ortağım.

Tahta sahibinin beklediği birşeyler var sanki.

Tahtanın Ne aşağı,ne de yukarı hareketine izin yok .arada pes eden intiharcılar hareketlendiriyor diye düşünüyorum.
    Bu kadar ay beklemişim,semeresini görmeden satmak ne kadar mantıklı olur ki yani !!

Patronlardan tek farkımız,ne zaman çıkaracaklarını bilmiyoruz.

Kuzu,kuzu bakıyoruz ekrana .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Tahtacı tamamen hakim tahtaya.bunu gördükçe mutlu oluyorum.

Tahtacı elbet bir gün eşeğe deh diyecektir.
    Arkasında durmaktansa,üzerinde beklerim .
    Kıymetli ortağım, tahminimce de mal toplu ama merak ettiğim bir şey var, acaba bunlar al gülüm ver gülüm yaparken yan yana mı otururlar, yoksa haberleşerek mi yaparlar bu işi? Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 439/623 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •