Sayfa 442/623 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    zel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 29.09.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Yönetim Kurulumuz'un 29.09.2020 tarihinde almış olduğu karar kapsamındahava temizleme cihazı ve ultraviyole
    sterilizasyonsistemleri geliştirebilmek adına Ar-Ge çalışmalarına başlayacağımız dün (29.09.2020 tarihinde) yapmış
    olduğumuzaçıklamada bildirilmişti.Konuya ilişkin Şirketimize gelen sorular kapsamında yeni bir açıklama yapılma
    ihtiyacıdoğmuştur.Şirketimiz, söz konusu ürünler ile alakalı Ar-Ge çalışmalarına, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
    tarafındanakredite olan Ar-Ge Merkezimizde başlayacak olup, Ar-Ge çalışmamız neticesinde ortaya çıkacak prototip
    ürününgerekli resmi makamlardan onay ve sertifikasyonlarından sonra 2021 yılı içerisinde ticari seri
    üretiminegeçilmesiplanlanmaktadır.Süreç içerisinde konuya ilişkin gelişmeler oldukça kamuoyuna duyurulacaktır.
    piyasa malını(müco)tanıyor ondan fiyatlamıyor diyecemde
    rtlabın patronuda mücodan aşağı değildir.

2. Yok işte borçsuz harçsız firma
    ciro artışı güzel
    pandemiyi fırsata çevirmek için ürün üreteceğim demiş
    bir dünya hisse fezaya gitmişken
    bunun normal bir prim sayılacak tl zirvesine gitmemesi için bir mani yok
    aşağı gitmesi için bir sebep YOK.

3. Sabırla içilen çayın tadı başka olur
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Yok işte borçsuz harçsız firma
    ciro artışı güzel
    pandemiyi fırsata çevirmek için ürün üreteceğim demiş
    bir dünya hisse fezaya gitmişken
    bunun normal bir prim sayılacak tl zirvesine gitmemesi için bir mani yok
    aşağı gitmesi için bir sebep YOK.
    Malın tamamını almam lazım diyor...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Malın tamamını almam lazım diyor...
    şu yukarıdaki 16 ekimi mi bekliyor acabadan ne kast ediliyor?

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    şu yukarıdaki 16 ekimi mi bekliyor acabadan ne kast ediliyor?
    Bir grubun hakimiyeti olduğunu tahmin ediyorum. İşlemler karşılıklı ve araya düşeni tokatlama görüntüsü var. 16 ekimde yasaklı spekülatörlere belki yüksekten verenlerde olabilirdi. Şu anda kağıttaki hakim grup onların adamı değilmidir? Çelik yay gibi oldu kağıt.Üstüne sürekli basanların ayakları felç olursa mecbur bırakacaklar...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bir grubun hakimiyeti olduğunu tahmin ediyorum. İşlemler karşılıklı ve araya düşeni tokatlama görüntüsü var. 16 ekimde yasaklı spekülatörlere belki yüksekten verenlerde olabilirdi. Şu anda kağıttaki hakim grup onların adamı değilmidir? Çelik yay gibi oldu kağıt.Üstüne sürekli basanların ayakları felç olursa mecbur bırakacaklar...
    ben hisseyi pek tanımıyorum
    şu 16 ekimde ne olduğunu neden 16 ekimi mi bekliyorlar acaba sorusun neden sorulduğunu hala anlamış değilim.

Bir kaç ay önceki ihgzt de olanlarla benzerlik görüyorum. Sürekli baskı devre kestirme vs... kağıt 3,50 lerden 10,50 lere kadar uçuruldu. Aynı kişi ve grupların olduğunu tahmin ediyorum...SABIR !!!

Sayfa 442/623 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •