Sayfa 449/623 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. y.t.d.

Bunu aldığımda sattığım kağıtlar 3-5 kat arttı. (cusan, tuçlk) Bu ise hep geriledi. Yılmadım,bıkmadım, bekleyeceğim. Zira; para kaybedildiği yerde aranır...!
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Ben de merkonun %80'ini sattım ortağım para iki gün kilitli.

Perşembeye kadar durursa buralarda,birşeyler düşünürüz artık.
    Kıymetli ortağım merkoyu bilmem ama ben de başka alt pazara giren bir hisse vardı sattım, ertesi gün kullanabiliyorum.

Lanetli kağıdı ıiğfal ettiler, mundar ettiler ama, bu geride kalmışlık nasıl telafi edilecek onu çok merak ediyorum. Teknikçilerin söylediği gibi şurayı burayı kırıp öylemi gidecek? Yoksa, belli bir seviyeye kadar ani kalkışla (aldırma fırsatı vermeden) mı gidecek? Şahsi kanaatime göre ne olursa olsun gidecek. Zarardayım ve böyle düşünmek zorundayım. Kimsenin yanılıp zarar etmesini istemem.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. 2,18 den giriş yaptım.Piyasada az prim yapmış hisselerden.yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    2,18 den giriş yaptım.Piyasada az prim yapmış hisselerden.yatırım tavsiyesi değildir.
    Hayırlı olsun. Ben de yıllar önce giriş yaptım hala bu tahtadayım Kazancın bol olur inşallah.
    Bu grup hisselerinden çıktığım günü ulusal bayram ilan edeceğim
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Teşekkür ederim.Uğrlu gelirim inşallah.Az önce bir haber okudum.Arzum ev aletleri halka arz için SPK'ya müraccat etmiş bugün.Bir beklenti yaratır diye düşünüyorum.

2,17 kapattırmak niyeti... adeta çırpınıyor.

Sayfa 449/623 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •