Sayfa 468/623 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Güçlü adamların sahnede olduğunu düşünüyorum.
    Koyunun başına elimizle dayandığımızda hareket edemez ya.
    İşte o görünmez eller var alnımızda.

Ellerini çektiklerinde,kimimiz tökezleyip yere düşecek,kimilerimiz de alacak başını gidecek Everest'e doğru.

Patinaj ede,ede ; çukura battık resmen.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

İhlas Ev Aletleri Hakkında
    İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IHEVA), kuruluşundan bugüne insan sağlığı ve temel ihtiyaçlarını
    esas alan, ev hayatını kolaylaştıran pek çok küçük ev aletlerini yaygın ve etkili bir biçimde tüketici ile buluşturmuştur.
    Şirket güçlü teknik kadrosu ile Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.900 m2 kapalı alana sahip tesiste, temizlik
    robotu fabrikası, su arıtma fabrikası, şofben fabrikası, halı yıkama fabrikası, enjeksiyon üretim tesisleri, karbon dolum
    tesisleri ve filtre üretim tesisleri olmak üzere üretim faaliyetlerini yedi birimde sürdürmektedir.
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın, üretim tesislerine, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı çalışanların
    korunması amacıyla alınacak tedbirlere ilişkin 7 ana kategoriden oluşan uyarı listesinde yer alan, ateş ölçüm, takip
    kayıt, beyan, hijyen, 1,5 metre, iş sürekliliğini sağlama ve bilgilendirme ana başlıklarına ilişkin üretim tesislerimizde iç
    ve dış piyasada artan talebin karşılanması için her türlü tedbir alınmış olup, faaliyetlerin kesintisiz devam etmektedir.
    (01.01.2020-30.09.2020 TARİHLİ
    YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORUNDAN ALINTIDIR)

Aura Markasıyla Özdeşleşmiş Ürün Yelpazesi
    IHEVA’nın başlıca ürünleri arasında temizlik robotu, “reverse osmosis†su arıtma sistemleri, banyo şofbeni, halı
    yıkama makinesi, ıslak ve kuru süpürme makinesi ile çayseti yer almaktadır.
    IHEVA ürünlerini Aura, Aura Cleanmax, Aura Roboclean, Aura Cebilon, Aura QVac, Aura Livac, Aura Wdry markaları
    ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
    IHEVA’nın yurt içinde tüm ürünleri, distribütör firma İhlas Pazarlama A.Ş. tarafından koşulsuz müşteri memnuniyetini
    önde tutan yaygın bayi ağı ve satış kanallarıyla müşterilerimize sunulmaktadır.
    IHEVA üretmekte olduğu ürünlerin ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uyumu konusunda gerekli çalışmaları
    tamamlamış ve TSE, SGS, TÜV, NSF, UL vb. belgeleriyle bu uyumu tescillenmiştir. Ürünlerin sağlık, güvenlik, çevre
    ve tüketiciyi korumayı amaçlayan CE markalama çalışmalarına uzun süre önce başlayıp, üretimini bu standartlar
    doğrultusunda devam ettiren şirket, ayrıca Çin, Brezilya, Güney Kore ve Gulf(Körfez) ülkelerinde, ülkesel pazarlara
    girişte zorunlu bulunan CCC, INMETRO, KC, GMARK sertifikalarını da alarak ihracattaki büyüme hedefinin
    temellerini güçlendirmiştir.

Yenilikçi Ürün Portföyü
    Ürün yelpazesi içinde ciro büyüklüğü açısından lokomotif ürün olarak yer alan ve 1996 yılında üretimine başlanan
    Aura Cleanmax Temizlik Robotu gibi, Aura Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi de piyasada lider bir
    konuma sahiptir. Keza elektrikli ani ısıtıcı sektörünün lideri Aura markası ile pazarda yer alan, milyonlarca evde
    kullanılan Banyo Şofbeni de pazar lideridir.
    Sektöründe hep ilkleri gerçekleştiren IHEVA yine, Aura Cebilon Reverse Osmosis Su Arıtma Sisteminin kalitesini, 3
    yılı bulan çok titiz bir çalışma neticesinde NSF (NATIONAL SANITATION FOUNDATION) sertifikası ile tescillemiştir.
    NSF, 55 yıl önce kurulan, bir dizi ev ve endüstriyel ürün için standartlar belirleyen, bağımsız, kâr amacı gütmeyen bir
    ürün test etme ve sertifikalandırma kuruluşudur. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından İçme Suyu Güvenliği ve
    Arıtımı için bir İşbirliği Merkezi olarak tanımlanmıştır. Yine su arıtma alanındaki yetkinliğini ve güvenilirliğini
    pekiştirmek üzere su arıtma endüstrisinde hizmet veren firmaları temsil eden Amerika merkezli Water Quality
    Assocation kuruluşuna üye olunmuştur. Water Quality ürün testleri, eğitim ve bilgi kaynağı sağlama konularında
    uluslararası bir otoritedir.
    IHEVA 2020 ilk çeyreğinde yeni nesil reverse osmosis sistem su arıtma cihazı olan Aura Cebilon Platinum su arıtma
    cihazını üretim portföyüne katmıştır. Bu ürünümüzün de yine uluslararası kalite standartlarına uyumu konusunda
    gerekli çalışmaları tamamlamış ve NSF belgesi ile taçlandırılmıştır.
    IHEVA 2020 ikinci çeyreğinde reverse osmosis sistem su arıtma cihazları portföyüne Aura Cebilon Elit ve Aura
    Cebilon Silver su arıtma cihazını katmıştır.

IHEVA 2020 üçüncü çeyrekte yeni waterfall sistemi ile çalışan 3 farklı model halı yıkamalı ve ıslak kuru temizlik
    sisteminin üretimine başlandı. Özellikle yurt dışında büyük rağbet gören ürünlerimizin deneme süreleri tamamlandı
    ve müşteri ile buluşmaya başladı.
    Son dönemde Dünya genelinde etkisini gösteren Covid 19 salgını sebebi ile havadaki virüs ve bakterileri öldürme
    özelliğine sahip ortam havasının sterilizasyonunu ve temizliğini sağlayan ürünlere ihtiyacın arttığı ortadadır. Bu
    ihtiyaca cevap verebilecek hava temizleme cihazı ve ultraviyole sterilizasyon sistemleri geliştirebilmek adına gerekli
    Ar-Ge çalışmalarına başlanılmasına ve 2021 yılı içerisinde üretime geçilmesine karar verilmiştir.
    Şirketimiz, söz konusu ürünler ile alakalı Ar-Ge çalışmalarına, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından akredite olan
    Ar-Ge Merkezimizde başlayacak olup, Ar-Ge çalışmamız neticesinde ortaya çıkacak prototip ürünün gerekli
    resmi makamlardan onay ve sertifikasyonlarından sonra 2021 yılı içerisinde ticari seri
    üretimine geçilmesi planlanmaktadır. Süreç içerisinde konuya ilişkin gelişmeler oldukça kamuoyuna duyurulacaktır.

60 dan fazla Ülkeye Yönelik Satış-Pazarlama Faaliyeti
    İhlas Ev Aletleri; Türki Cumhuriyetler ağırlıklı olmak üzere, Avrupa, Amerika, Afrika ve Uzak Doğu ülkelerinde
    pazarlama faaliyetleri yapmaktadır. 2020 yılında 6 aylık yurt dışı satışların % 52'si Türki Cumhuriyetler, %20’si
    Avrupa, %9'u Orta Doğu, %8’i Amerika, %7'si ise Uzak Doğu ve %4 ü Afrika ülkelerine gerçekleşmiştir.
    İhlas Ev Aletleri, 2020 yılında Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle, dünyada duyulmasının ardından henüz
    Türkiye’de vaka görülmemişken kamu kurum ve kuruluşlarının uyarılarını dikkate olarak öncelikle yurt dışı fuar
    katılımlarını ve yurt dışı seyahatleri iptal etmiş olup, gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Tasarım ve İnavosyon Ödülleri
    Tasarımı tüm yönleriyle değerlendirerek geleceğin trendlerini takip eden İhlas Ev Aletleri'nin üretmekte olduğu;
    Temizlik Robotu
    ï‚· Aura Roboclean ve Aura Cleanmax Temizlik Robotu, Reddot, ICONIC AWARD: Interior Innovation, GOOD
    DESIGN, IF DESIGN ve A DESIGN Tasarım Ödüllü Aura Cleanmax SPLUS; ekonomik, verimli ve sessiz
    olma özelliklerine sahiptir. Aura Roboclean ve Aura Cleanmax Temizlik ve Sağlık Robotları, ayrıca,
    Kazakistan Best Product of 2016 ve German Design Award 2018 ödüllerine layık görülmüştür.
    ï‚· Aura Cleanmax/Aura Roboclean Temizlik Robotu, Alman "ZPmed® Önleyici Tıp Merkezi" tarafından
    kullanımı sağlığa yararlı ve hastalıkların oluşmasını önleyen bir cihaz olarak kabul edilmiş ve temizlik
    sistemleri kategorisinde "Sağlık Ürünü" sertifikasına layık görülmüştür.
    ï‚· Toz torbasız ve su filtreli temizlik sistemi ile üstün temizlik sağlayan Aura Cleanmax & Aura Roboclean
    Temizlik Robotu, Almanya merkezli Avrupa Alerji Araştırma Enstitüsü (ECARF) tarafından “Alerji Dostu
    Ürün†sertifikasına layık görülmüştür.
    ï‚· Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi
    ï‚· Aura Cebilon Unique Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi, Design Turkey 2014, Good Design 2015, A
    Design 2016, Kazakistan Best Product of 2016-2017-2018, German Design Award 2018-Special Mention
    tasarım ödüllerine sahip olmuştur.
    ï‚· Aura Cebilon Plus Su Arıtma cihazı, A Design 2017 ve ICONIC AWARDS: INTERIOR INNOVATION 2017,
    Good Design Award 2017, German Design Award 2018 ödüllerine layık görülmüştür.
    ï‚· Aura Cebilon Dflow, piyasaya sürüldükten kısa süre German Design Award 2020 Excellent Product Design
    tasarım ödülünün sahibi oldu.

Sayfa 468/623 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •