Sayfa 472/623 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Ne şimdi bu ya, gel de sinir olma, 1 saat kadar önce 1.96 dan tektu satıp, 1.88 den iheva alıyorum ve an itibariyle tektu 2.10, iheva 1.87
    ALLAH sizi bildiği gibi yapsın inşallah, 12 yıllık borsacıyım 8 aya yakındır portföyümün %10'a yakını kadar iheva taşıyorum, memsa dan sonra ben başka tahtada böyle rezalet görmedim. Tahta da çok büyük bir baskı var sanırım, çünkü bugün portföyümdeki ihevalara %25 kadar ekleme yaptım, diğer ihlas grubu kağıtlar hepsi primli ve adamların bana yaptığına bakın. Göreceğiz bakalım el mi yaman bey mi?
    Yazdıklarım AL-SAT-TUT ve YATIRIM tavsiyesi değildir.
    26 yıllık borsacıyım borsada çözemediğim sadece bunlar oldu
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    26 yıllık borsacıyım borsada çözemediğim sadece bunlar oldu
    Hocam, dünden beri bilgisayarda iheva tahtasını derinlik programı izleme penceresinden kaldırdım, bunların maddi zararı kara yere olsun, bu hırsızlar insanın sağlığını alt üst ediyor. iheva da %4.4 zarardayım, bu zarar benim için hiç bir şey değil, çünkü milyonlarca liralık portföyüm var, portföyümde kimi kağıdım %42, kimi kağıdım var %108 yükselmiş ama yıllıkta bakıyorum Borsa İstanbul'da iheva yıl içi getiri sıralamasında %-41.33 ile lider görünüyor.
    Yazdıklarım kesinlikle AL-SAT-TUT ve YATIRIM tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam, dünden beri bilgisayarda iheva tahtasını derinlik programı izleme penceresinden kaldırdım, bunların maddi zararı kara yere olsun, bu hırsızlar insanın sağlığını alt üst ediyor. iheva da %4.4 zarardayım, bu zarar benim için hiç bir şey değil, çünkü milyonlarca liralık portföyüm var, portföyümde kimi kağıdım %42, kimi kağıdım var %108 yükselmiş ama yıllıkta bakıyorum Borsa İstanbul'da iheva yıl içi getiri sıralamasında %-41.33 ile lider görünüyor.
    Sayın Muhtar ve sevgili hemşerim

En güzelini yapmışsın bence boşver izleme bu hissenin gitmemesinin tek sebebi var bana gör cok ky var
    telegramda bu hisse adında grup var bunlar dökülmeden gitmesi mümkün görünmüyor spek tahtayı götürecekse kimse olmamalı kı malı yukarıdan vermeli ve para kazanmalı
    aşagı düştükçe maliyet düşürme ve boşver batan deniz altı gibi düşün anlamazsın ne zamanki düşüş veya yatay trendi bitince alsan hem yıpranmamış olursun hemde zaman kaybın olmaz diye düşünüyorum.
    bu hisse 0,30 krş lardan geldi
    bakış acısına göre degişir 4 Tl den alanlara göre cok ucız
    0,30 krş satanlara göre bayagı prım yapmış görünüyor
    yani aşagı tükürsen sakal yukarı tukursen bıyık
    sonuçta en kesin net olan şudur ki zaman en buyuk ilaçtır
    kısaca sabreder sen kazanırsın benim tavsiyem bu hisseyi unut farzet çöplük bir alanda arsa almış sın zamana bırak
    burda amacım seni etkilemek al sat tut yat degil bayagı zamandan beri burayı okumaktayım yazılanlara duyarsız kalamadım
    bende düşüncelerimi paylaşmak istedim.
    Umarım kazanırsınız ve kurtulursunuz
    Selam Dua ve Muhabbet ile...
    AEO
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Sayın Muhtar ve sevgili hemşerim

En güzelini yapmışsın bence boşver izleme bu hissenin gitmemesinin tek sebebi var bana gör cok ky var
    telegramda bu hisse adında grup var bunlar dökülmeden gitmesi mümkün görünmüyor spek tahtayı götürecekse kimse olmamalı kı malı yukarıdan vermeli ve para kazanmalı
    aşagı düştükçe maliyet düşürme ve boşver batan deniz altı gibi düşün anlamazsın ne zamanki düşüş veya yatay trendi bitince alsan hem yıpranmamış olursun hemde zaman kaybın olmaz diye düşünüyorum.
    bu hisse 0,30 krş lardan geldi
    bakış acısına göre degişir 4 Tl den alanlara göre cok ucız
    0,30 krş satanlara göre bayagı prım yapmış görünüyor
    yani aşagı tükürsen sakal yukarı tukursen bıyık
    sonuçta en kesin net olan şudur ki zaman en buyuk ilaçtır
    kısaca sabreder sen kazanırsın benim tavsiyem bu hisseyi unut farzet çöplük bir alanda arsa almış sın zamana bırak
    burda amacım seni etkilemek al sat tut yat degil bayagı zamandan beri burayı okumaktayım yazılanlara duyarsız kalamadım
    bende düşüncelerimi paylaşmak istedim.
    Umarım kazanırsınız ve kurtulursunuz
    Selam Dua ve Muhabbet ile...
    AEO
    Haklısınız kıymetli hemşerim, ayrıca firmanın öz kaynakları 2020 3. çeyrek itibariyle 37.4 milyon artmış, faaliyet raporunu inceleyenler bu pandemi sürecinde su arıtma cihazlarında ne kadar bir satış artışı olduğunu görmüşlerdir ve hala tahtada inanılmaz bir baskı yapılmakta, neyse buraya artık yorum yazmayı da düşünmüyordum ama size cevap vermesem ayıp olur diye düşündüm. Bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Kendinize iyi bakın ALLAH'a emanet olun.

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Valla ben şükür oldukça güzel kardayım ama yine de artık ihevaya pek bakmıyorum Çünkü canımı sıkıyor baktıkça. Yıllarımı yedi o yüzden bakasım gelmiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 472/623 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •