Sayfa 571/623 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Auraozonpower ,trendyol'da da satılıyor.
    En küçük kapasiteli ürün 3300tl civarı fiyat koymuşlar.
    Normalde aura markası ,ihlas ev aletlerinin markası görünüyor.

Ama alt ürünlerde,aura ozon Power hava temizleyici ürün,iheva web sitesinde yok.
    Ihlas pazarlama 'yı arayıp bu ürünü kim üretiyor diye sorduğumda, ' bizsizedöneceğiz , bilgim yok 'dedi telefona bakan kişi.

Eğer bu ürünü ,iheva üretip de satışa geçmiş ve kap'a bildirmemiş ise, mahkemeye vermek lazım mı bu şirketi ?

Içimizde avukat,mali müşavir var ise,konu hakkında bilgi verebilir mi ?

İheva'yı arayıp hakkımızı arayalım ,sorgulayalım arkadaşlar.

Bilgiye ulaşan olursa,buradan paylaşırsa çok iyi olur.
    Herkese,iyi haftasonları.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Not:aramızda, investing web sitesinde üyeliği olan var ise,bu konuyu o platforma da taşıyabilir mi ?

Konu önemli,orada daha fazla aktif forumcular,daha fazla kişiye ulaşılabilir kanaatindeyim.

3.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Auraozonpower ,trendyol'da da satılıyor.
    En küçük kapasiteli ürün 3300tl civarı fiyat koymuşlar.
    Normalde aura markası ,ihlas ev aletlerinin markası görünüyor.

Ama alt ürünlerde,aura ozon Power hava temizleyici ürün,iheva web sitesinde yok.
    Ihlas pazarlama 'yı arayıp bu ürünü kim üretiyor diye sorduğumda, ' bizsizedöneceğiz , bilgim yok 'dedi telefona bakan kişi.

Eğer bu ürünü ,iheva üretip de satışa geçmiş ve kap'a bildirmemiş ise, mahkemeye vermek lazım mı bu şirketi ?

Içimizde avukat,mali müşavir var ise,konu hakkında bilgi verebilir mi ?

İheva'yı arayıp hakkımızı arayalım ,sorgulayalım arkadaşlar.

Bilgiye ulaşan olursa,buradan paylaşırsa çok iyi olur.
    Herkese,iyi haftasonları.
    Şirket COVID-19 için cihaz üreteceğiz diyeli neredeyse üzerinden 10 ay geçti. Son 3 faaliyet raporunun hepsinde 2021 yılı içerisinde seri üretime başlıyoruz gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşıyoruz diye belirtiyorlar. Bu konuyu birçok yatırımcı defalarca email yoluyla şirkete sordu. Ama yatırımcı ilişkileri birimi gelen soruları cevaplamama konusunda yeminli olduğu için kesinlikle hiçbir emaile cevap vermiyor 10 aydır bu cihazla ilgili hiçbir gelişme olmamış olması mümkün değil. Ben şahsen konunun araştırılması için SPK'ya resmi olarak şikayet başvuru yaptım. Başka birçok yatırımcının da yaptığını biliyorum. Umarım bu konuda en yakın zamanda bir bilgilendirme yapılır.

4.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Tahtada virmanlar havada uçuyor. Örneğin günlük alıcı satıcı tablolarına bakarsanız geçen hafta A1 yaklaşık 1.3 milyon adet civarında mal sattı görülür. Ama haftalık takas değişimine bakarsanız 500.000 adede yakın artı. Neden? Yapı kredi ve Tera'dan alınan mallar buraya virmanlanmış görünüyor. A1 satıyor Tera alıyor o da aldığı malları takas günü A1'e virmanlıyor. Bunlar piyasa bozucu manipülatif işlemler değil mi? Asla ytd

5.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Tahtada virmanlar havada uçuyor. Örneğin günlük alıcı satıcı tablolarına bakarsanız geçen hafta A1 yaklaşık 1.3 milyon adet civarında mal sattı görülür. Ama haftalık takas değişimine bakarsanız 500.000 adede yakın artı. Neden? Yapı kredi ve Tera'dan alınan mallar buraya virmanlanmış görünüyor. A1 satıyor Tera alıyor o da aldığı malları takas günü A1'e virmanlıyor. Bunlar piyasa bozucu manipülatif işlemler değil mi? Asla ytd
    Bir gün gelecek,bu hisse de uçacak.

Merko'da 0,60'da gördüm,28'i de.

Zamanımızı çalıyor bu tür yapılar maalesef.

Ama paramızı almalarına müsaade edip ,etmemek ;sabırla ilgili.

Allah ,hepimize sabır versin inşallah.

Zamanı hızlandırmak için, iheva-yatırımcı ilişkilerini mutlaka sıkıştırıp,şu ozonpower olayını deşelim.

Ne kadar çok kişi ararsa,bu iş o kadar hızlanır diye düşünüyorum.

Ürünün iheva üretimi olup,olmadığını öğrenmeliyiz.

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Bir gün gelecek,bu hisse de uçacak.

Merko'da 0,60'da gördüm,28'i de.

Zamanımızı çalıyor bu tür yapılar maalesef.

Ama paramızı almalarına müsaade edip ,etmemek ;sabırla ilgili.

Allah ,hepimize sabır versin inşallah.

Zamanı hızlandırmak için, iheva-yatırımcı ilişkilerini mutlaka sıkıştırıp,şu ozonpower olayını deşelim.

Ne kadar çok kişi ararsa,bu iş o kadar hızlanır diye düşünüyorum.

Ürünün iheva üretimi olup,olmadığını öğrenmeliyiz.
    Sosyal medyada bir vatandaş yıl sonunda 4 olacak, aha buraya yazıyorum demiş. Bu günkü durumuna bakarak çok güldüm yawolurmu olur...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 571/623 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •