Sayfa 573/623 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bu çakalları örnek almak lazım. İstedikleri fiyatta günlerce, aylarca hatta yıllarca tutabiliyorlar. Ta ki istediklerini alıncaya kadar... İki sene düşürdüklerini, birkaç haftada düştüğü yerlere çıkarabiliyorlar. Sabır edemeyen her şeyini kaybedebiliyor. Sabrın ne kadar önemli olduğunu en son nibaşta yaşamıştım. 0.60 kuruşlarda sürünen kağıdı 100 tl.ye soluksuz olarak götürdüler... Dayanılmaz düşüşler, inanılmaz çıkışlara da sebep olabiliyor. Bol şanslar dostlar...
    Kesinlikle haklısın dostum sabır en önemli anahtar bence burada. Biz elimizde birkaç bin adet hisse ile bekliyorsak onlar milyonlarca adet hisse ile bekliyorlar. SAYAS zamanında 1.45'lerden alıp 80 kuruşa düştüğünü gördüm 2 yıldan fazla bekleyip 2.25 olunca sattım bir sene sonra 40 lira olduğunu da gördüm asla ytd.

Kendi alışına SATIŞ, kendi satışa koyduğuna da ALIŞ vererek şu anda bloke uyguluyor. Aklınca çözülme bekliyor tahtası kırık tahtacı
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Kendi alışına SATIŞ, kendi satışa koyduğuna da ALIŞ vererek şu anda bloke uyguluyor. Aklınca çözülme bekliyor tahtası kırık tahtacı
    20 yıl öncesinin taktikleri ile milleti dökmeye çalışıyorlar biraz kendilerini yenilemeleri lazım ky eski ky değil asla ytd.

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    20 yıl öncesinin taktikleri ile milleti dökmeye çalışıyorlar biraz kendilerini yenilemeleri lazım ky eski ky değil asla ytd.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bence hiç alan satan yok. İşlem olmadığı için yapılan fiktif işlemler bunlar... KY (Keriz Yatırımcı) nin girmesi için bir hafta tavan yapıp ballandırıp dikkat çekmesi lazım. Ayrıca 2 nin üstünde de hareketli olması lazım. Bu şekilde olmazzzz

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bence hiç alan satan yok. İşlem olmadığı için yapılan fiktif işlemler bunlar...
    Gedik dün 1.01 en büyük satıcı idi aynı kurum şimdi bugün 1.02 en büyük alıcı asla ytd.

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Gedik dün 1.01 en büyük satıcı idi aynı kurum şimdi bugün 1.02 en büyük alıcı asla ytd.
    Dostum, tahtacı (spekülatör) sürekli kafa karıştırır, algı bozucu işlemler yapar. Bu nedenle 10 ile 20 aracı kurumu kullanır. 1,01 den satan gedik, dağınık olarak diğerlerinden almıştır. Yalnız şu anki durum tamamen baskı kurma ve toplamaya yönelik işlem. Ne zamana kadar devam edecek bekleyip göreceğiz...

Bazen de kudurma krizine girer, daha da aşağılara basar... ))

Sayfa 573/623 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •