Sayfa 582/623 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Satmadıkça zarar reel değildir.
    Ama düşükten hisse alabiliyorsak, reeldir.

Sağolsun satanlar.
    Çok güzel mantık benim gördüğüm hissedeki ky'de hala bir çözülme yok. hatta ufak ufak alım yapanlar da var bildiğim kendim dahil şimdilik çok büyük alımlar gelmediği için tahtacı rahat bence ama ky biraz daha alıma devam etsin rahatsiz olur diye tahmin ediyorum asla ytd.

2. Bugünkü kapanışı fiyatı 0.95 ile F/K oranı 6.7'ye PD/DD oranı 0.77'ye kadar geriledi. İkinci çeyrekte 15 milyon lira kar açıklamıştı. Üçüncü çeyrekte bunun kadar kar açıklasa F/K oranı 5.8'e PD/DD oranı da 0.75'e geriler. Adı İhlas olmasa bilmem ne Home Appliances olsa şu çarpanlara bir sürü kurumsal alıcı gelir ve tahtacı bu fiyatlarda zor baskılar Ama güven en önemli şey Umarım bunu bir gün anlarlar ve bir adım atarlar telafi etmek için asla ytd.

3. grafik-finansal tablolar-endeks ile korelasyonu .... tam bir paradoks.
    Çözmek çok zor. Grup şirketleri de benzer ama iheva nın biraz pozitif ayrışması için sebepler var gibi duruyor.
    Sanki şirket eriyor ve yok oluyor gibi fiyatlanıyor.
    Bir terslik var bu hissede.
    !!!!

4.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    grafik-finansal tablolar-endeks ile korelasyonu .... tam bir paradoks.
    Çözmek çok zor. Grup şirketleri de benzer ama iheva nın biraz pozitif ayrışması için sebepler var gibi duruyor.
    Sanki şirket eriyor ve yok oluyor gibi fiyatlanıyor.
    Bir terslik var bu hissede.
    !!!!
    Mal toplamaya çalışırken tahtacıların çoğu genelde ky'ye böyle hissettirir zaten kar artan ciro artar işler iyi gidiyordur ama hisse fiyatına bir türlü yansımaz asla ytd.

Sayfa 582/623 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •