Sayfa 615/623 İlkİlk ... 115515565605613614615616617 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Tahtacı aradı rüyamda,:'satın elimizdekileri,sizin yüzünüzden hapis kaldım burada ' dedi.

Rüyanda görürsün dedim )
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Tahtacı aradı rüyamda,:'satın elimizdekileri,sizin yüzünüzden hapis kaldım burada ' dedi.

Rüyanda görürsün dedim )
    Babayı alır
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Kıymetli ortaklar, elinde iheva hissesi bulunan arkadaşları telegram iheva grubuna bekliyoruz, hem başlatacağımız hukuki süreç, hem de Genel Kurula katılmak için bilgi alışverişinde bulunalım.

4. Oyyyy bakalım neler olacak

5. Güve artırıcı önlemlerden. Yönetim Kurulunun Geri alım programı başlatması hisseye olumlu yansıyacak mıdır?

Alıntı Originally Posted by sakin Yazıyı Oku
    Güve artırıcı önlemlerden. Yönetim Kurulunun Geri alım programı başlatması hisseye olumlu yansıyacak mıdır?
    şimdiye kadar hiç olumlu yansımadı. dün global ve bank of un satışları ağırlıktaydı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ne zaman iyi bir haber gelse altına kaçırırzalim bunlar
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. tek seçenek bu ihlas grubunun tamamına kayyum atanması. sadece magduriyet doguran gereksiz şirketler topluluğunu muhafaza eden kim var ise gerçekten çok cesur kendinde bu gücü görüyor demekki . kimler bu soyguna ortak ise hem bu dünyada hem ahirette hesapları çok çetin olacak dolar ve enflasyon bazında insanların paraları 10/1e düşmüş .... bizim fonladıgımız paralarla hem dolar aldılar hem yatırım yapıp servetlerine servet kattılar .... tamamen ahmakça bi yatırım yaptıgımı kabul ediyorum bu hırsızların hisselerine yatırım yaptıgım için .... fakat bu kadar insanlara zulüm edilmez tek kelime ile ibretlik bi durum paramız tuvalet kagıtı bile değil .... gerçekten bu düzene alet olanları ALLAH a şikayet ediyorum çünkü şikayet ettigimiz kurum ve kuruluşlardan devletten insanlara bi fayda yok şikayet edebileceğim en yüksek makama şikyet ediyorum ALLAH tüm planlarınızı bozsun inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Sayfa 615/623 İlkİlk ... 115515565605613614615616617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •