Sayfa 348/623 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    başkent hocam sanırım tahtada bir sen bir ben kalmışız.
    son 6 günlük seansta 2.030.000 2 kez 3.000.000 lot 2.30 dan a1 kapital işlem oldu bu lotlar yüksek ihtimal irfanindir.
    benim şahsi hissiyat tahminin ele verme değil bu işlemler. öyle olsa hisseyi cezaya düşürmezlerdi. hikayesi uzun uçuk rakamlar görür gibi bana öyle geliyor.
    ne dersin ortak

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İnşallah güzel fiyatları görebiliriz diye umuyorum. Çok bir yatırımcı olsa zaten İhlas ve İhlas Gayrimenkulde ki gibi ağlama duvarına dönerdi burası
    Tahtanın yönü hakkında yorum yapmıyorum özellikle sadece güzel olacağına inanıyorum inşallah

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    siz ceza boyunca orada oyalanın biz ihlas olarak yanınıza geleceğiz.nasıl olur demeyin neyimiz eksik sizden hatta fazlamız var
    Valla İhlasta, İhyay da gelse benim için güzel kazanç demektir hemde güzel kazanç
    Bol kazançlar

4. Sizce son zamanlarda grup şirketleri içinde yapılan şirket birleşme veya devirleri ve tahtada yüklü miktar iştirak şirket hisselerinin boşaltmalarla İHLAS, İHEVA, İHLGM, İHYAY aralarındaki iştiraktik veya ortaklık durumuna son verip tamamen birbirinden bağımsız şirketler haline getirilmesi planlanıyor olabilir mi?

Sonra Farklı ünvan ve Farklı hakim ortaklar yönetiminde bu şirketlerin ayrı ayrı yeniden yapılandırılması amaçlanıyor olabilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Sizce son zamanlarda grup şirketleri içinde yapılan şirket birleşme veya devirleri ve tahtada yüklü miktar iştirak şirket hisselerinin boşaltmalarla İHLAS, İHEVA, İHLGM, İHYAY aralarındaki iştiraktik veya ortaklık durumuna son verip tamamen birbirinden bağımsız şirketler haline getirilmesi planlanıyor olabilir mi?

Sonra Farklı ünvan ve Farklı hakim ortaklar yönetiminde bu şirketlerin ayrı ayrı yeniden yapılandırılması amaçlanıyor olabilir mi?
    Bunu yapmalarının nedeni ne olabilir ki ? Ne kazançları olacak

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bunu yapmalarının nedeni ne olabilir ki ? Ne kazançları olacak
    Çok önemli faydaları olur. Farklı dinamiklerle yola devam ederler. Köhneleşmiş ihlas unvanından, geçmişin kirli ve olumsuz imajından ayırılmış olurlar. Bu geçmişin imajından dolayı bunlarka iş yapmak isteyen veya ürünlerini almak isteyen insan sayısında düşmüştür bayağı.

Yeni hakim ortak ve ünvanla sadece kendi faliyet alanlarına odaklanıp daha üretken olabilirler. .

Yeni hakim ortaklara ait yeni şirket birleşimleri ile faliyet alanları genişler ve özsermayeler yükselerek daha etkin işler yapabilirler.

7. Sizce son zamanlarda grup şirketleri içinde yapılan şirket birleşimleri ile şirket devirleri, ve tahtada yüklü miktar hisse satışları ile iştirak şirket hisselerinin birilerine aktarılması ile İHLAS, İHEVA, İHLGM, İHYAY aralarındaki ortaklık veya iştiraktik durumlarına son verip, bu şirketleri birbirinden tamamen bağımsız hale getirilmesi ve farklı kişilerin hakim ortak olduğu yeni ünvanlarla yeniden yapılandırılmaları planlanıyor olabilir mi?

Köhneleşmiş ihlas unvanı, geçmişin olumsuz imajından sıyrılmak için, ve geçmişinin oluşturduğu olumsuz imajından dolayı ihlas grubu ile iş yapmak isteyen veya ürünlerini almak isteyen insan sayısında düşmüş olabileceği için, bu şirketleri farklı ünvan ve farklı hakim ortaklar yönetiminde ayrı ayrı yeniden yapılandırılması amaçlanıyor olabilir mi?

Bu bir olasılık sadece. Ama son zamanlarda yapılan işlerin oluşturduğu tahmin; yeni hakim ortaklar, yeni ünvanlar ve yeni imaj ile bu şirketler sadece kendi faliyet alanlarına odaklanıp daha üretken olabilmesi, ayrıca bu hakim ortaklara ait aynı faliyet alanları olan şirketlerle birleşimleri ile faliyet alanları genişletilip ve özsermayeler yükseltilerek daha hacimli ve etkin bir üretim ve ticaret sürdürme hesapları yapılıyor olabilir belki. Yoksa bu kadar hisse al ver işleri niye yapsınlar ki?

————————————————————
    Yani bazı koşullar göz önüne alındığında bu grubun aynı nitelikte bir çok şirketinin ayrı ayrı borsada varoluşu, sadece alavere dalavere olayı gibi görünüyor. Tahta ve hisse al ver oyunları hep.

Ya ihlas iheva ihlgm birleştirilip tek şirket haline getirilerek, ve ayrıca ihyay, İhgzt de birleştirilip tek şirket getirilerek iki şirkete indirilmeli,,, yada bu borsadaki şirketkerin hepsi ayrı ayrı kişilere satılıp birbirinden bağımsızlaştırılmalı.

8. Şirketimiz, TAGLIG markası ile Türkiye'nin ilk LED ekranını üreten Dijiled Görüntü Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (Dijiled, www.taglig.com) ile doğrudan hisse alımı veya Dijiled'in yapacağı sermaye artırımının Şirketimiz adına tahsisli yapılması sureti ile iştirak etmemiz konusunda iyi niyet anlaşması imzalamıştır.

Anlaşma kapsamında Şirketimiz ortaklık öncesinde mali ve teknik inceleme yaptırma yetkisine sahip olacaktır.

İncelemeler sonucunda ortak olup olmama takdiri şirketimize ait olup, ortak olma kararı verildiği takdirde, ortaklık işlemi gerçekleştirilecektir.
    Bildirim Link Adresi
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814795

Sayfa 348/623 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •