Sayfa 581/623 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Uzun yıllar gördüğü en düşük seviye olan 0,96 ya deneme amaçlı yazdım. Bir şey beklediğimden değil. Sadece en düşükten alma hastalığım var. Elbette daha aşağı da kayabilir. Oradan da alırım elbette...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Uzun yıllar gördüğü en düşük seviye olan 0,96 ya deneme amaçlı yazdım. Bir şey beklediğimden değil. Sadece en düşükten alma hastalığım var. Elbette daha aşağı da kayabilir. Oradan da alırım elbette...
    Yaklaşık son 2,5 yılın dibi şu anki fiyatlar üstelik son 3 yıldır yaşanan onca ciro ve karlılık artışına rağmen. Anormal bir durum asla ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ben de sabahtan yazdım 96 kuruşa alım ama bu saat oldu hala gelen mal yok asla ytd.

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Ben de sabahtan yazdım 96 kuruşa alım ama bu saat oldu hala gelen mal yok asla ytd.
    Verdi şimdi...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Verdi şimdi...
    Evet verdi sagolsun şirketin ciro ve karlılık büyümesine baktığımda bu fiyatlardan alım yapmaktan korkmam çok olsa bi %20 daha düşer oradan da alır biriktiririm uzun vadeli asla ytd.

6. Satmadıkça zarar reel değildir.
    Ama düşükten hisse alabiliyorsak, reeldir.

Sağolsun satanlar.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

7. 2x'e devam.

Tabanda alıcı :528 k
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 581/623 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız