Sayfa 616/623 İlkİlk ... 116516566606614615616617618 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    tek seçenek bu ihlas grubunun tamamına kayyum atanması. Sadece magduriyet doguran gereksiz şirketler topluluğunu muhafaza eden kim var ise gerçekten çok cesur kendinde bu gücü görüyor demekki . Kimler bu soyguna ortak ise hem bu dünyada hem ahirette hesapları çok çetin olacak dolar ve enflasyon bazında insanların paraları 10/1e düşmüş .... Bizim fonladıgımız paralarla hem dolar aldılar hem yatırım yapıp servetlerine servet kattılar .... Tamamen ahmakça bi yatırım yaptıgımı kabul ediyorum bu hırsızların hisselerine yatırım yaptıgım için .... Fakat bu kadar insanlara zulüm edilmez tek kelime ile ibretlik bi durum paramız tuvalet kagıtı bile değil .... Gerçekten bu düzene alet olanları allah a şikayet ediyorum çünkü şikayet ettigimiz kurum ve kuruluşlardan devletten insanlara bi fayda yok şikayet edebileceğim en yüksek makama şikyet ediyorum allah tüm planlarınızı bozsun inş
    cenabı allah yaptıgınız duayı kabul eylesin...amın

2. Genel kurul tescil edildi. Hisse geri alımı kabul edildi ,geri alım ne zaman başlar?

3. Benden başka kimse kalmadı herhalde bir aydan beri kimse yazmadı. Hani geri alım yapacaktınız yatırımcınızı koruyacaktınız. Her türlü hakareti hak ediyorsunuz ama benim terbiyem müsaade etmiyor.

4. Geri alım başladı, ilk 500 bin lot birkaç gün önce aldı. Nadir çok ucuz kalmış hisselerden, yaptık yatırımımızı bakalım ihya eder İnşaallah.

5. Trenden inmedik ama,bayağı boşalmış vagonlar.uyuyakalmışız içerde 😂

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Trenden inmedik ama,bayağı boşalmış vagonlar.uyuyakalmışız içerde ��
    Ben hala vagondayım ) Beni atmak kolay olamaz
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Matmaca 09.11.2022

8. 2022/9 bilanço

Sayfa 616/623 İlkİlk ... 116516566606614615616617618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •