Sayfa 6/623 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 41 - 48 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Aldıktan 3 ay sonra 40 kuruşlara düşmüştü.
    Hızır idi Yunus idi

2. Teknik olarak sanki 36 dan dönmesi gerekiyor gibiydi ve döndü görüntüsü var... yarından itibaren bilanço gelene kadar beklentim yukarı yönlü...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Kalantor Yazıyı Oku
    2008'den beri elimde , 2.80 maliyetle. Maliyeti ancak 1.67'ye kadar düşürebildim.
    Allah sabirlar versin, bu s.....siz o kadar insanin hakkini nasil verecekse...Bu dunyada isini goturuyor ama obur tarafta hic gozunun yasina bakmazlar, her yakasindan yapisir.

4. Sıkmayın çanınızı su akar yatağını bulur.

Cümleten hayırlı cumalar olsun

6. 1 yıllık veya 2 yılık yatırım yapanlara yüzde elli verdi.kanaatkar olanlar karini cebine koydu.helal olsun.eğer gercekten 70 krş veya daha yukarlarda maliyeti olanlar varsaki,hiç zannetmem. çünkü,25 30 krş arasında epeyce bir zaman durmuş bu arada yatırımcı ortalama duşurmuş zannediyorum.herşeye rağmen zararsız hisseden çıkmış.ama yuksek fiyatlardan almış,maliyet duşurmemiş,ki hiç zannetmem,kişiler varsa bir gün veya bir zaman gelcek onlarada bir af çikaracaktır.

7. pasta atabilecek varmi

Sent from my SM-J700F using hisse.net mobile app

8. Insanlar olmeden once uykudadir olunce uykudan uyanirlar... Ky nin pararla guzel ruya gorsunler uyamdiklarinda baslarinda olacagiz

Sent from my Lenovo X2-EU using hisse.net mobile app

Sayfa 6/623 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •