Sayfa 583/623 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. 2019 Mayı ayından bu yana en kötü kapanış oldu bugün eğer yanlış bakmadıysam. Aradan geçen bu sürede şirket bedelli sermaye artırımı ile kasasına 150 milyon lira civarında para koyarken yine aynı sürede 100 milyon liraya yakın da kar elde etti. Sizce de anormal değil mi bu hareket asla ytd.

2. Eğer bu baskıya rağmen tahtacı şöyle 1-2 milyon adet malı dökemiyorsa bu iş bitmiş demektir 10 sene de beklesen mal gelmez asla ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Eğer bu baskıya rağmen tahtacı şöyle 1-2 milyon adet malı dökemiyorsa bu iş bitmiş demektir 10 sene de beklesen mal gelmez asla ytd.
    Ortağım 1-2 milyon değildir dışarıdaki hisse.

Sırf bende 3 ayrı hesaptan lotları var.adet önemli değil ama hatırı sayılır diyelim.

Uğraşacak bizimle ama ,kusura bakmasın artık.bedavaya lot yok.

Satanı alırız evvelallah

Hedef belli :Everest.

Gelsin Everest'e ; seve,seve devrederim .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Ortağım 1-2 milyon değildir dışarıdaki hisse.

Sırf bende 3 ayrı hesaptan lotları var.adet önemli değil ama hatırı sayılır diyelim.

Uğraşacak bizimle ama ,kusura bakmasın artık.bedavaya lot yok.

Satanı alırız evvelallah

Hedef belli :Everest.

Gelsin Everest'e ; seve,seve devrederim .
    Dostum doğru diyorsun dışarıdaki mal bundan çok daha fazla benim demek istediğim bu baskıya rağmen hala kağıtta hiçbir çözülme yok olmadığı için de aşağı basıp duruyor klasik bezdirme taktiği. ama şu da var ki tahtaya alıcı da gelmediği için böyle rahat verebiliyor. asla ytd.

0.95 ile 1 aralığında hatırı sayılır ölçüde ilave ettik. Ve portföyü sabitledik. Hedefe ulaşmadan satış söz konusu olamaz. Ancaaak, çok daha aşağılara kayacağı konusunu da elbette düşünüyorum. Ters siyasi rüzgarın bu gazel artıklarını nerelere uçuracağını birlikte izleyeceğiz. Yani çok bekleyeceğiz ve karlı çıkacağız diye düşünüyorum. 2023 öncesi mal dağıtma operasyonunu da olabilir. Erken seçimde olabilir. Borsa siyasi istikrarı sever. Seçim öncesi genelde çakılır. Bunlar belkide ters hareket eder. Tahmin etmek zor. Hayırlısı bakalım.

6. takas atan da yok twitterde.

Sayfa 583/623 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •