Sayfa 475/623 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Yıllar önce İhlas Gazetecilikten yediğim kazık nedeniyle ihlas grubu kağıtlarına '' uzaya gidecekler''dense de girmeyeceğim demiştim. Pandeminin ortaya çıktığı bu yıl mart ayı itibarile baktığımda prim yapmamış 4-5 kağıttan biri. Takaslara bakınca % 31 kağıda sahip vakıf, %15'le A1 ve Oyak satmış Ziraat ve İş almış ama kağıt küçük yatırımcıya dağılmış. Ucuz kalan bir kağıt ama yine de elim almaya gitmiyor. Sabahleyin karar veririz artık. Bakalım bu gece nasıl rüya görürüz.

2.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Yıllar önce İhlas Gazetecilikten yediğim kazık nedeniyle ihlas grubu kağıtlarına '' uzaya gidecekler''dense de girmeyeceğim demiştim. Pandeminin ortaya çıktığı bu yıl mart ayı itibarile baktığımda prim yapmamış 4-5 kağıttan biri. Takaslara bakınca % 31 kağıda sahip vakıf, %15'le A1 ve Oyak satmış Ziraat ve İş almış ama kağıt küçük yatırımcıya dağılmış. Ucuz kalan bir kağıt ama yine de elim almaya gitmiyor. Sabahleyin karar veririz artık. Bakalım bu gece nasıl rüya görürüz.
    Sayın Demir,

Rüyanız ne oldu merak etimde
    karar verdinizmi
    baktım kimse yazmamış
    yazmış olmak için yazdım

selam dua ve Muhabbet ile...
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

3. Bilmedigimiz onemli bir sey mi acaba. Boyle yukselince

4.  Alıntı Originally Posted by sb53 Yazıyı Oku
    Bilmedigimiz onemli bir sey mi acaba. Boyle yukselince
    Sayın sb53,
    Arzum halka arz surecinden hareketle ,
    Mart ayından beri pandemi sebebi ile düşük kalan bir kaç hisseden biri
    yarın bu rakamlarda onay alırsa ve sanırım orta vaddede düşüş trendi bitip tren harekete geçecektir
    lütfen bu yorumdan kimse bir tavsiye çıkarmasın aşagıda imza kısmında gereken bilgi verilmiştir.
    uzun zamandır sesizlıkten sonra bir sesli düşünmenin yansımasıdır.

Selam Dua ve Muhabbet ile....
    kiymetli ortaklarım
    AEO
    iyi geceler
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Sayın Demir,

Rüyanız ne oldu merak etimde
    karar verdinizmi
    baktım kimse yazmamış
    yazmış olmak için yazdım

selam dua ve Muhabbet ile...
    Rüyamda yeşillik gördüm ve sabah 1.95'den küçük çaplı dalıp 2'den çıktım, baktım niyeti bozuk 2.02'den tekrar girdim. Bakalım bu gece nasıl rüya görecem?

6.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Rüyamda yeşillik gördüm ve sabah 1.95'den küçük çaplı dalıp 2'den çıktım, baktım niyeti bozuk 2.02'den tekrar girdim. Bakalım bu gece nasıl rüya görecem?
    Sayın Demir,

Rüyalarınızın bize ışık ( umut olmasın) olması ve renkli geçmesi dilegi ile şans getirmesini temennı eder
    rüya devamını dizi filimleri gibi anlatmanızı bekleriz

Hayırlı Rüyalar

Selam Dua ve Muhabbet ile...

iyi geceler

Dip not: Rüyanızda kırmızı biber görürseniz haberimiz olsun!

Sayfa 475/623 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •