Sayfa 477/623 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by dr.denemours Yazıyı Oku
    Sessiz sedasız yolculardan ben buradayım, bagajım yüklü. Yol uzun.

Sallantıda biraz yük atayım, düz yolda çoğaltırım dedikçe hep azaldı maalesef. Hele dün arkasından öyle bir koşturdu ki beni, 89 numaralı duraktan sallantıda attığım yükleri anca toplayıp 95 numaralı duraktan zor bela geri binebildim. Demek ki bu yolculukta in-bin, at-geri al yapmamak gerekiyor. Trendir hantaldır diyoruz ama bazen tay gibi seri oluyor. Koş ki yakalayasın! Alimallah kendimizi yolcu sanarken bir anda trene el sallar vaziyette bulabiliriz.

Şu arzum rüzgarı da eserse arkamızdan,trenden inenler ya da treni kaçıranlar taksiye atlayıp ilk durakta binmeye çalışabilirler.

Vagonlarımız bol çok şükür,ama ayakta uzun süre yolculuk çok yorucu olur artık.

Everest de uzun bir güzergah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Şu arzum rüzgarı da eserse arkamızdan,trenden inenler ya da treni kaçıranlar taksiye atlayıp ilk durakta binmeye çalışabilirler.

Vagonlarımız bol çok şükür,ama ayakta uzun süre yolculuk çok yorucu olur artık.

Everest de uzun bir güzergah.
    Arzum rüzgarı kesin etkileyecektir. Yalnız biraz yüksek fiyattan arz edileceği için diğer halka arzlar gibi 6-7 gün tavan gider mi, pek emin değilim. Bizim yatırımcımız yüksek fiyatlı hisseleri pek sevmez

Arzum dışında da beklentilerimiz ve güzel temelimiz var. Satışlar artıyor, borçluluk yok denecek kadar az. Yeni ürünler yolda. Borsanın coştuğu yılda primsiz 3-5 hisseden biriyiz.

Sabır ey ortaklar sabır, bu menzil uzağa benzer!

3.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Trende uyuyakalmışım ,hafif salladı Allah Allah dedim kendisi kendime

Yoklama alalım, kimler var eskilerden ortaklar ?
    Selam Aydınefesi;

Yol uzun olunca, birde tren yolculugu olursa; uyanık olmak sıkıcı ve sıkıntılı olur ve yolculuk çekilmez olur! iyiki uyuyakalmışsın;
    eskilerden sohpet olarak hep burdaydım, ama kabul edersen 3 gün önce yeni ortak olarak aranızda katıldım.

Umutlu ve hayal dolu bir hafta sonu olarak geçecek kiymetini bilelim ortak çünkü sıfır stres olacak

Selam Dua ve muhabbet ile...

İyi geceler ve hafta sonları

" PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

4.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Selam Aydınefesi;

Yol uzun olunca, birde tren yolculugu olursa; uyanık olmak sıkıcı ve sıkıntılı olur ve yolculuk çekilmez olur! iyiki uyuyakalmışsın;
    eskilerden sohpet olarak hep burdaydım, ama kabul edersen 3 gün önce yeni ortak olarak aranızda katıldım.

Umutlu ve hayal dolu bir hafta sonu olarak geçecek kiymetini bilelim ortak çünkü sıfır stres olacak

Selam Dua ve muhabbet ile...

İyi geceler ve hafta sonları

Aramıza hoşgeldiniz ortağım.

Allah kazancımızı bol ,bereketli ve hayırlı olmasını nasip etsin inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Sayın matmaca,

16 Aralık'da gedik ;12 küsür milyon alım yapmıştı,buradaki tabloda görünmüyor.
    Dün teb'teki günlük 14 küsür milyon artı hisse,gedik'ten gelen virman mı acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Sayın matmaca,

16 Aralık'da gedik ;12 küsür milyon alım yapmıştı,buradaki tabloda görünmüyor.
    Dün teb'teki günlük 14 küsür milyon artı hisse,gedik'ten gelen virman mı acaba ?
    Evet Gedik o gün aldığı 12.7 milyon ve daha öncesinde takasında bulunandan 1.3 milyon malı TEB'e virmanlamış. Tera da aldığı 2 milyonu A1'e virmanlamış.

Sayfa 477/623 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •