Sayfa 441/623 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Kap'a güzel bir haber geldi ortaklar.

Hayırlısı inşallah.
    Gelmese iyiydi Satış fırsatına çevirdi gafil. Bu gün daha iyi olabilirdi...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Duruşum Belli.

Trendeyiz,biletimiz Everest nasipse.
    Benim Everest'im himalayalarda ,biraz uzun Sürüyor yolculuk ama olsun.
    Zirveye çıkmak kolay olsaydı, zirve olmazdı zaten.
    Bakıyorum tahtaya,inenler,binenler ,inip tekrar binenler....
    Herşey var .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

3. IHEVA- Son dönemde Dünya genelinde etkisini gösteren Covid 19 salgını sebebi ile
    havadaki virüs ve bakterileri öldürme özelliğine sahip ortam havasının sterilizasyonunu
    ve temizliğini sağlayan ürünlere ihtiyacın artığı ortadadır.

Bu ihtiyaca cevap verebilecek hava temizleme cihazı ve ultraviyole sterilizasyon
    sistemleri geliştirebilmek adına gerekli Ar-Ge çalışmalarına başlanılmasına ve
    2021 yılı içerisinde üretime geçilmesine karar verilmiştir

bu haber uzun vadede fiyatlanmalı.

Duruşum Belli.

Trendeyiz,biletimiz Everest nasipse.
    Benim Everest'im himalayalarda ,biraz uzun Sürüyor yolculuk ama olsun.
    Zirveye çıkmak kolay olsaydı, zirve olmazdı zaten.
    Bakıyorum tahtaya,inenler,binenler ,inip tekrar binenler....
    Herşey var .
    Bu öyle bir tren ki, tam geri dönüşümlük. Çalışmaz, yürümez. Yokuş aşağı olsa kayar gider.. Hafif yukarı döndüğünde tren arkaya kaçırır... Ah be kara tren, seni yürüteceğiz, çare yok...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Taglig, fabrika Yatırımı derken,pandemi çin yeni ürün AR-GE haberi de geldi.

Tren Kalkış için 16 Ekim'i mi bekliyor acaba ?

Iyi ki yataklı vagon bileti almışım

Hiç bir treni yolculukta geri ,geri giderken görmedim.oyuncak tren bile ileri gider.
    Bu tren bi acaip , gara girdik çıkamadık
    Ha ne olur ? Yolculuğuna Çıktığı noktaya geri gelir sadece.ben tek yön bilet aldım,Everest'e gelince inecem inşallah
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

ben tek yön bilet aldım,Everest'e gelince inecem inşallah
    Birlikte inelim dostum. Zirvede kurtlara kuşlara yem olmayalım. Ayrı ayrı birer helikopter çağıralım. Hostesli olanından. Gerçek olacak, zirvede coşacağız inşallah

http://share.matriksdata.com/Images/...1154549240.png İki gündür satanlar tekrar alış yönünde görünüyorlar.
    Hapırsada köpürsede ya gidecek ya gidecek... Silkeleme korkutma vız gelir tırıs gider. Dün bunlara uçak girdiğinde panik havası yaratmaya çalıştılar. Biz ise naçizane ilave etme gayreti içinde idik. Hey yavrum acemi spekler hey))

8. zel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : 29.09.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Yönetim Kurulumuz'un 29.09.2020 tarihinde almış olduğu karar kapsamındahava temizleme cihazı ve ultraviyole
    sterilizasyonsistemleri geliştirebilmek adına Ar-Ge çalışmalarına başlayacağımız dün (29.09.2020 tarihinde) yapmış
    olduğumuzaçıklamada bildirilmişti.Konuya ilişkin Şirketimize gelen sorular kapsamında yeni bir açıklama yapılma
    ihtiyacıdoğmuştur.Şirketimiz, söz konusu ürünler ile alakalı Ar-Ge çalışmalarına, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
    tarafındanakredite olan Ar-Ge Merkezimizde başlayacak olup, Ar-Ge çalışmamız neticesinde ortaya çıkacak prototip
    ürününgerekli resmi makamlardan onay ve sertifikasyonlarından sonra 2021 yılı içerisinde ticari seri
    üretiminegeçilmesiplanlanmaktadır.Süreç içerisinde konuya ilişkin gelişmeler oldukça kamuoyuna duyurulacaktır.

Sayfa 441/623 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •