Sayfa 424/623 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bugün inceledim brüt takasa alınan kağıtların çoğunda son bir hafta on günde yabancı alışları var, bir örnek daha vereyim Tektu ve aynı şekilde brüt takas gelmiş, anlayacağınız oyun büyük ve aynı şekilde vurgunda büyük olacaktır. Ben kaymakam, milli eğitim müdürü ve okul müdürleri görevden almış adamım, göreceksiniz ben bu oyunu bozarım. Kim bu vatana ihanet içinde olursa belasını bulacaktır.
    Araştırmaların çok güzel. Bende onu diyorum oyun var. Görevden almaya şu ATAGY den başlasan..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

2. Yabancı alımları gibi görünen birbirlerine pastır zor bulursun. Ben cuma günü 1,61 alım emri verdim 1,61 devre kesmesine rağmen bana vermedi. Sonra emri sildim 1,58 e düştü tesadüfmüdür bilmiyorum

Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Yabancı alımları gibi görünen birbirlerine pastır zor bulursun. Ben cuma günü 1,61 alım emri verdim 1,61 devre kesmesine rağmen bana vermedi. Sonra emri sildim 1,58 e düştü tesadüfmüdür bilmiyorum

Hayırlı olsun ortak, ALLAH bol ve bereketli kazançlar nasip etsin inşallah.

4. 4 zirvesinden 1,7'li seviyeler inişi sonrası ,2,53 zirvesini görüp 1,5'li seviyelere inmesi çok manidar.
    1,7'lere yine geldik de,sonraki zirvesi neresi olur acaba ?

Fabrika yatırımı diye 70 milyona yakın peşin ödeme yap,taglig diye şirketlerde görüşmelere başladık de ,sonra da hisseyi yatır karpuz gibi .
    Karpuz sezonu geçti geçiyor artık.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    4 zirvesinden 1,7'li seviyeler inişi sonrası ,2,53 zirvesini görüp 1,5'li seviyelere inmesi çok manidar.
    1,7'lere yine geldik de,sonraki zirvesi neresi olur acaba ?

Fabrika yatırımı diye 70 milyona yakın peşin ödeme yap,taglig diye şirketlerde görüşmelere başladık de ,sonra da hisseyi yatır karpuz gibi .
    Karpuz sezonu geçti geçiyor artık.
    Mevcut fiyatı bana çok komik geliyor hocam, acelemiz yok nasılsa, canımı sıktıkça diğer hisselerde ettiğim karlarla alım yapıp stres atıyorum ama bugün işlerim vardı, sadece sabah açılışta birazcık aldım.

6. Bilançodaki 10.dipnot :

(*) Mal alımı için 13.041.076 TL (2019: 25.417.000 TL), makine ve teçhizat alımı için 1.295.769 TL (2019: 35.675.000 TL) avans verilmiştir.
    (**) Yeni üretim tesisi için 74.505.000 TL (2019: 74.505.000 TL) avans verilmiştir.
    Uzun Vadeli Peşin Ödenmiş Giderler 75.736.634 74.688.598

Bendeki en önemli beklenti, bu yatırımın karşılığında, ne üretecekler ?
    Kapasite artışı mı, yeni ürün/ürünler mi ?
    Ar-ge'den bir haber patlatsalar çok şık olacak.

Bir de bu dönem içinde ; geçen yıl 92 k küsür zarardan,6 milyon civarı kara geçen kağıdı bu kadar baskılıyorlar ya,helal olsun.
    Beni daha da beklemeye itiyor bu durum .bakalım ne olacak bu filmin sonu.

Patron yasakları 15 Eylül'de bitiyordu sanıyorum.

Bekleriz patronlarımızı da artık.

Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Ar-ge'den bir haber patlatsalar çok şık olacak.
    Eyi olur, gönüller hoş olur... KY çok rağbet etti. Ondandır baskı. Keza ihgzt de aynı vaziyette. At sineği misali yapışan bırakmaz emme yeni girenler silkelemeye pek dayanamaz...Hayırlısı bakalım.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Yasaklı ortakların ne yaptıklarını çok merak ediyorum.karpuzlar çürüdü yata,yata

Sayfa 424/623 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •