Sayfa 579/623 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. 15.09.2021
    saat 17:52

Bu seviyeler ve altı ilave alım için bana uyuyor. Allah ömür verirse, 4 yıl sonra 4 liradan satma hedefim var. Gördüğü zirvede 4 civarı. Daha aşağılara da kayma ihtimali elbette var. Şirketin mali yapısı ile spekülatörün tavrı şu an ters orantılı. Belliki o da toplama derdinde. Hayırlısı bakalım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bugün alım için fırsat verdi sağolsun tahtacı.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Bugün alım için fırsat verdi sağolsun tahtacı.
    İki gündür Bofa ve İnfo'dan başka satan yok Bofa geçen hafta 1.03-1.04 aldığı malları 0.99-1 verdi info daha hafta başında 1.02 aldığı malı 1 liradan veriyor. Benim anlamadığım tahtacı neden bu kadar çok kendini belli ediyor Asla ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    İki gündür Bofa ve İnfo'dan başka satan yok Bofa geçen hafta 1.03-1.04 aldığı malları 0.99-1 verdi info daha hafta başında 1.02 aldığı malı 1 liradan veriyor. Benim anlamadığım tahtacı neden bu kadar çok kendini belli ediyor Asla ytd.
    Günaydın,

Bunların işine akıl,sır ermez.bu yüzden KY çoğunlukla zararına veriyor elindekileri.
    O da daha büyük bi tahtacı bekliyor galiba )
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Günaydın,

Bunların işine akıl,sır ermez.bu yüzden KY çoğunlukla zararına veriyor elindekileri.
    O da daha büyük bi tahtacı bekliyor galiba )
    Son iki gündür bence ky ufak ufak alım yapıyor bence. tahtacı mal toplamak istiyor ama ky tahmin ettiğinden çok inatçı çıktı 1 liranın altında bile panikleyip satan kimse yok. şansını deniyor şu an acaba mal gelir mi diye asla ytd

Sayfa 579/623 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •