Sayfa 597/623 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

Gedik, tacirler, bank of, iş, meksa... Tam bir rezillik. Gelsin 93,94 e bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Gedik, tacirler, bank of, iş, meksa... Tam bir rezillik. Gelsin 93,94 e bakalım.
    93-94'e neden gelsin ki ky elindeki mala yapıştıkça milleti dökemedikçe deli oldular bence asla ytd.

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    93-94'e neden gelsin ki ky elindeki mala yapıştıkça milleti dökemedikçe deli oldular bence asla ytd.
    Sıkıntı bundan... Ben gelmesini elbette istemem. KY nin psikolojisini çıkarken değil, düşerken bozarlar. Yaptıkları da bu. Çarşamba 1.24 ten satıp, 0.95 ten alacak KY varmı? %30 luk kar... KY satarsa dipten satar. Ayrıca; bu grupta fazla ky kaldığına da kani değilim...Favorim iheva, ih"YAY"... YAY iyi gerildi izleyip göreceğiz...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Sıkıntı bundan... Ben gelmesini elbette istemem. KY nin psikolojisini çıkarken değil, düşerken bozarlar. Yaptıkları da bu. Çarşamba 1.24 ten satıp, 0.95 ten alacak KY varmı? %30 luk kar... KY satarsa dipten satar. Ayrıca; bu grupta fazla ky kaldığına da kani değilim...Favorim iheva, ih"YAY"... YAY iyi gerildi izleyip göreceğiz...
    Bu geri basma işini daha önce de yaptı hatta son bir yıldır yapıyor ama tahtada ciddi bir ky dökülmesi olmadı bence. Şimdi 1 lira altına salsın bırak dökülmeyi yeni alımlar gelir. Grupta pek ky kalmadığını ben de düşünüyorum. Pazartesi ve salı günkü iki günlük tavanda bile hiçbir heyecan yoktu bu forumda çoğu insanın maliyeti 2 liranın üstünde bu fiyatlardan ne yaparsa yapsın dökülme olmaz diye dşünüyorum. Bu tahtada mal toplama aralığı bence 1.50-2 arası olur asla ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Özellikle gedik ve tacirlerden yapılan işlemler incelense bu hafta için ceza almamaları mümkün değil. oradan oraya virmanlar cuma günü hüçbir şey yok iken 1.01'e ölümüne mal satma sanki %50 kar etmiş gibi. top çevirip duruyorlar.

Sayfa 597/623 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •