Sayfa 336/623 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    jiip alıyozmu üstat yetiyormu para

tebrik ederim hayrını gör
    Daha değil ama olacak inşallah jeep hayali arkasına muco sağolsun bile yazabilirim

2. Baba sen de ha...

Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    sanırım 1 yılı geçti alalı fakat miktar çok yüksek değildi hedef fiyatım daha yüksek idi fakat holding in 042 de durması cazibesine kapıldım.alış 055 satış 1.25 kalan arkadaşlara çok daha iyi fiyattan satabilmelerini samimiyetle diliyorum.
    Tam da sattığın sırada ihlas'a "ıh" yapmışlar, demekki seni beklemişler gerçi yaptı ki ne oldu! Bu kaçında yanlış doğum sinyali sayısını kendisi bilem unuttu, yalancı çoban hikayesine döndü bu iş. Boşver iyi yapmışsın 3 olsa ne yazar kurtulmuşsun, bunlardan bi cacık olmaz olsa da ekşi olur, darısı hepimizin başına... Ama ben Jeep'in arkasına "İflastan haczedilmiştir" yazdıracağım...

3. iheva halka açık orani git gide düşüyor
    cok değil 2 hafta önce %62 idi sonra %58 düştü şimdi de %52.38 düşmüş.
    normal şartlarda halka açık orani düştükçe hisse ye olumlu yansır ancak oyun bitmemiş olacakki dokebildigi kadar dökecek sonrasinda tahtayi epey yukarı taşıyacaklar akabinde milletin eline vermeye başlayacak. filmin sonunu görmeden bu gemiden inmeyeceğim muco ne yaparsan yap. ya bana jip verecen yada bir daire karar senin

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Elektrikli Scooter'a ne dersin? Bugünlerde bayağı bir moda.

Küçük yatırımcı için fazla hayalcı değilmisin?

Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    iheva halka açık orani git gide düşüyor
    cok değil 2 hafta önce %62 idi sonra %58 düştü şimdi de %52.38 düşmüş.
    normal şartlarda halka açık orani düştükçe hisse ye olumlu yansır ancak oyun bitmemiş olacakki dokebildigi kadar dökecek sonrasinda tahtayi epey yukarı taşıyacaklar akabinde milletin eline vermeye başlayacak. filmin sonunu görmeden bu gemiden inmeyeceğim muco ne yaparsan yap. ya bana jip verecen yada bir daire karar senin

5. rüçhan bitti... tek soru?? A1 rüçhanda aldığı 65 milyon lotu ne yapacak. ?? Kullanırsa şirketi ele geçirir. kullanmazsa 2.5 milyon zarar eder. bekleyip göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    rüçhan bitti... tek soru?? A1 rüçhanda aldığı 65 milyon lotu ne yapacak. ?? Kullanırsa şirketi ele geçirir. kullanmazsa 2.5 milyon zarar eder. bekleyip göreceğiz.
    A1 kapital 65 milyon bedelliye girerse elindekilerle birlikte 88 milyon lot yapar

7.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    rüçhan bitti... tek soru?? A1 rüçhanda aldığı 65 milyon lotu ne yapacak. ?? Kullanırsa şirketi ele geçirir. kullanmazsa 2.5 milyon zarar eder. bekleyip göreceğiz.
    İmtiyazlı hisse olan bir şirkette imtiyazlı hisselerin oy oranı belliyken o şirketi ele geçirmek öyle kolay bir şey değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    cihan süt şurup elinde %16 ihlas pazarlama nin elinde %25 irfan yazıcı %5 yakın fatih erkoç %5 hise dolaşım payi %41.97 gerilemis gidişat konusunda değerlendirme bekliyorum usta yorumculardan

Sayfa 336/623 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •