Sayfa 613/623 İlkİlk ... 113513563603611612613614615 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    çakallar çakallar yatırımcının cebine gözünü dikmiş paraperest omurgasız yaratıklar diyecegim ama omurgasız canlılara hakeret olacak litaratürde ismini bulamadıgım canlı türü diyeyim en iyisi .. her türlü fırıldak çeken tayfa tezgah kurulmuş .... yem olmayın demiştinm uyardım .... yine uyarıyorum yem olmayın goy goycu takımına ...şimdi diyeceklerki tam çıkış başladı savaş çıktı geçin bunları bunlar zaten bu durumları kollayan adamlar... tesadüf filan değil yaniii
    öyle bir yazıyorsunuz ki sanki adamlar üç beş kat götürmüş de kafamıza çakmış gibi dün iş yatırım, gedik ve tacirlerden satılan mallar 1.15-1.28 arası alınan mallardı 1 liradan satmak için sıraya girdiler. tam bir korkutma hareketi kendileri de zarar ettiler. asla ytd

2.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    öyle bir yazıyorsunuz ki sanki adamlar üç beş kat götürmüş de kafamıza çakmış gibi dün iş yatırım, gedik ve tacirlerden satılan mallar 1.15-1.28 arası alınan mallardı 1 liradan satmak için sıraya girdiler. tam bir korkutma hareketi kendileri de zarar ettiler. asla ytd
    size göre 3-5 kat kar edince mi çakmış oluyorlar ? bu hisseyi 2-3-4 den alanlar yokmudur veya 1.80 1,60 dan .... sözüm o ki kim bunların değirmenine su taşıyıp düzen kuruyorsa ALLAH tez zamanda layık oldugunu versin bu tarz insanlara .... hayatlarını alt üst ettikleri kimselerin canı yandığı gibi canları yansın ki anlasınlar can yakmanın ne oldugunu....
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Bilanço rakamları güzel umarım hisse üzerinde de olumlu yansıması görülür.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. hayırlı ramazanlar ortaklar.

3.ramazanı da devireceğiz iheva ile kısmetse.

şu tahta sahibinin yaptığına bak.adamların karşısına çıkmadı bi babayiğit.
    kazanın dibini sıyırdıktan sonra, bir ortaklık haberiyle bu hisseyi de çıkarırlar fizana .

allah sabır versin.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Bu aracı kurumlardan ihlas Grubu hisselerinde son aylarda yapılan işlemler ile ilgili olarak 28 şubatta başvurumu yaptım. Aracı kurumların aldıkları malların yabancı takasına girip sonra tekrar yabancı takasından çıkarak piyasa bozucu işlem olduğunu söyledim. Bakalım görecek mi SPK yatırımcının durumunu
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. IHEVA Konsolide 2022/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 14,048,897 #IHEVA

��10.05.22
    *Piyasa Değ.=375,035,000
    *F/K=3.75
    *PD/DD=0.73
    *PD/EFK=5.80
    *EV/EBITDA=5.46

Yıllık Değişim:
    *Hasılat=%83
    *EFK=%340
    *Dönem Kar=%175

7. Gördüğüm kadarıyla su arıtma cihazı talebinde patlama yaşanıyor. İhlas evin de ağırlıklı satışı bu ürün diye biliyorum. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı?

Sayfa 613/623 İlkİlk ... 113513563603611612613614615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •