Sayfa 566/623 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Dedim ya. Bunlar borsa yoluyla servetlere servet katmaya alışmışlar. Yani kendi rızanla yasal yoldan soygun. Malı toplasın bak o zaman gelecek açıklamalara...
    Üstad yalnız şu an tahtada mal topladığı felan da yok. benim görebildiğim 7-8 tane kurum kendi arasında al satla günü geçiriyor. Hacim de yok zaten. Ky inat etti satmıyor. Buradaki sessizlik de onun göstergesi asla ytd.

Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    Ky inat etti satmıyor. Buradaki sessizlik de onun göstergesi asla ytd.
    KY inat ettiyse onlarda eder. Ky satmıyorsa kimden alacak malı? Elinde yeterli mal olmadan da zor kaldırır diye düşünüyorum. KY de çözülme olması için 2 civarına çekmesi gerekir. Daha üste çekerek yeni alıcılara yükleme yapmayı düşünebilirler. İheva grubun en iyisi denilebilir. Sermayesi diğerlerine göre düşük, finansal durumu da iyi. Operasyonla hacim 40-50 mly. üzerine atarsa umut yeşerebilir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    KY inat ettiyse onlarda eder. Ky satmıyorsa kimden alacak malı? Elinde yeterli mal olmadan da zor kaldırır diye düşünüyorum. KY de çözülme olması için 2 civarına çekmesi gerekir. Daha üste çekerek yeni alıcılara yükleme yapmayı düşünebilirler. İheva grubun en iyisi denilebilir. Sermayesi diğerlerine göre düşük, finansal durumu da iyi. Operasyonla hacim 40-50 mly. üzerine atarsa umut yeşerebilir...
    Katılıyorum üstad sana. Grubun doğru dürüst kar eden tek şirketi aslında. Finansal borcu neredeyse yok. Ürünler ve hasılat büyümesi de iyi. Millet o kadar bezdi ki 2 lira üstüne atsa şu kağıtta kimse kalmaz diye düşünüyorum. Asla ytd.

0,99 kuruş şu an. Finans çetesi ile başa çıkmak zor. Pkk terörist de bunlar ne? Kandan,candan beslenen namussuzlar... Kurbanlık koyun gibi beklemekten başka çare yok.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    0,99 kuruş şu an. Finans çetesi ile başa çıkmak zor. Pkk terörist de bunlar ne? Kandan,candan beslenen namussuzlar... Kurbanlık koyun gibi beklemekten başka çare yok.
    Allah yardımcımız olsun dostum. Benim zoruma giden şirket hisseleri bu kadar düşerken yönetim neden bu kadar duyarsız davranır. Neden tahtaya şirkete güven verici tek bir açıklama yapmaz. Asla ytd.

6. Kağıdı 1 lira altına saldılar ama hala ky'de bir çözülme görebildiğim kadarıyla. Buraya kadar vermediyse bundan sonra da vermez diye düşünüyorum. Asla ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    HOcam Sana zahmet güncel aracı kurum dağılımını atarmısın?

8. Topige bir sey mi oldu?

Sayfa 566/623 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •