Special Days Image
Sayfa 307/623 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    sermaye artırımı onaylanmadı daha , öyle değil mi? 50 gün oldu galiba
    Spk ya başvuru tarihine bakmadım eğer 50 gün oldu ise yarın ki bülten de çok büyük ihtimalle onay görürüz

2. 10 nisanmış. yarın 50 gün olacak

3. Yarın haber gelirse gayrimenkul gibi ertesi gün bölme ihtimalleri de olabilir bunların.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Yarın haber gelirse gayrimenkul gibi ertesi gün bölme ihtimalleri de olabilir bunların.
    Konuyla alakalı detaylı şikayet metni hem spk ya hemde akim iletişim cimere hepsine yazdım ihlas grup şirketlerinin tüm bedelli sermaye artırımı ky soymak yeni mağduriyetlerin oluşmasına zemin hazırlamaktan öte değildir diye.
    Keza ihgyo nun em son bedelli sonucu ortada hisse değeri de ortada
    Hep bana hep bana anlayışı toplanan paralar yasaların boşluklarından yararlanip hiç etmeyi iyi biliyorlar.
    Spk ihgyo kanıt göstererek iheva nin bedelisine onay vermemesi gerekir diye düşünüyorum

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. sermaye artırımı onaylanmsa solugu 030 rakamlarında alır

6.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    sermaye artırımı onaylanmsa solugu 030 rakamlarında alır
    Sut şurup 22 milyon u ne yapacak 042 0.90 aralığındaki mali onuda bir söyle sana zahmet 0.30 lari söylerken

7. süt surup bunu borsada işlem yaparakmı topladı yoksa transfer olarakmı bu benim düşüncem insallah benim dedigim gibi olmaz cunku benim elimdede var nerden verecegimi bende bilimiyorum bildim bişey var bedeliye katılmıycagım

8.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    süt surup bunu borsada işlem yaparakmı topladı yoksa transfer olarakmı bu benim düşüncem insallah benim dedigim gibi olmaz cunku benim elimdede var nerden verecegimi bende bilimiyorum bildim bişey var bedeliye katılmıycagım
    Bende de var onaylanınca 2 gun yükseliyor genelde bedelli olaylarında o zaman ruchanlari satarım ben

Sayfa 307/623 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •